Karolina Pisarek sprzedała swoje mieszkanie za NIEBOTYCZNĄ sumę. Kwota zwala z nóg, a to nie koniec

Karolina Pisarek sprzedała swoje mieszkanie za NIEBOTYCZNĄ sumę. Kwota zwala z nóg, a to nie koniec

25.04.2024 17:32

Karolina Pisarek ma 26 lat i już jest milionerką. Modelka posiada kilka lokali, które kupiła z myślą o zainwestowaniu swoich środków. W rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się, że jeden apartament już sprzedała!

Karolina Pisarek udzieliła nam wywiadu, w którym poruszyła temat finansów. Środki, które zgromadziła dotychczas w swojej karierze przeznaczyła na inwestycje w mieszkania. Teraz planuje ruszyć z nową działalnością, na którą potrzebuje sporej sumy i dlatego zdecydowała się pozbyć nabytych wcześniej lokali.

Karolina Pisarek mądrze inwestuje swoje pieniądze

Modelka i influencerka sprzedała swoje mieszkanie, aby zainwestować w nowy biznes. Jaki?

Już wkrótce dowiecie. I za niedługo wypalę z kolejną sprzedażą mojego mieszkania, o którym wcześniej nie wspominałam. To było też inwestycyjne mieszkanie [...]. Tak więc mam dwa mieszkania, ale zaraz nie będę miała. No i mamy dom z moim mężem. Już jest rezerwacja na to mieszkanie, więc generalnie czekamy na akt notarialny.

Karolina Pisarek sprzedała apartament za bajońską sumę

Jak sama przyznaje, jej lokale to mieszkania o wysokim standardzie. Czy trudno jest sprzedać takie nieruchomości?

Było dwóch super potencjalnych kupców. Super zainteresowanie. Jest to mieszkanie premium ze względu na lokalizację, widok i cenę. Jest mniejsze zainteresowanie niż mieszkaniami, które są tańsze. Ale tu jak przychodzi klient, to jest zdecydowany, nie kręci nosem.

Jaką kwotę otrzymała za pierwsze mieszkanie, które już sprzedała?

Zaczęłam od wiele wyższej ceny dlatego, że chciałam sprawdzić rynek. Nie zależy mi na tym, żeby ta cena była zawyżona i żeby stało, tylko zależało mi na tym, aby je sprzedać. Wydaje mi się, że ta cena, która i tak jest, bo końcowo to 3 miliony 700 tysięcy, to jest i tak ok cena.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także