Kasia Cichopek straciła pracę, Marcin Hakiel dostał. Aktorka krótko skomentowała

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA

25.01.2024 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadchodząca edycja "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się niezwykle interesująco. Polsat z każdym kolejnym dniem odkrywa karty, a te zaskakują! W tanecznym show po 15 latach przerwy zobaczymy Marcina Hakiela, który wygrał wtedy program z Kasią Cichopek. Prezenterka nie ma teraz najlepszego czasu, w przeciwieństwie do byłego męża. Co sądzi o jego występie w programie?

Marcin Hakiel swoją przygodę z telewizją rozpoczął właśnie w "Tańcu z Gwiazdami". W 2. edycji programu wystąpił ze swoją przyszłą żoną, Kasią Cichopek. Między parą zaiskrzyło i kilka lat później wzięli ślub stając się jedną z najgorętszych par w show biznesie. Wspólnie przygotowali płytę DVD z kursem tańca, który sprzedał się w milionach egzemplarzy. Para rozstała się w 2022 roku w nie najlepszych relacjach, o czym świadczą późniejsze wypowiedzi medialne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wielki powrót Hakiela do "Tańca z Gwiazdami". Chciał zostać jurorem

Marcin Hakiel po raz ostatni wystąpił w "TzG" w 2008 roku. Od tego czasu jego życie całkowicie się zmieniło, jednak miłość do tańca pozostała. Jak sam dodaje, nie jest już najmłodszy i wolałby zasiąść w fotelu jurora. Pewne jest to, że w najnowszej edycji tanecznego show Hakiel ruszy do walki o Kryształową Kulę. Niewykluczone, że w kolejnych edycjach zobaczymy go właśnie po drugiej stronie, oceniającego występy uczestników.

- Mam swój PESEL (...) jestem takim tancerzem starej daty. Najbardziej bym chciał jako juror, bo mam już trochę lat, ale jak trzeba będzie zatańczyć, to zatańczę - powiedział jakiś czas temu Pudelkowi Marcin Hakiel.

Kasia Cichopek komentuje powrót byłego męża do "Tańca z Gwiazdami". Szczere słowa?

Kasia Cichopek nie ma ostatnio najlepszych tygodni. Wraz ze swoim obecnym partnerem, Maciejem Kurzajewskim zostali zwolnieni z "Pytania na Śniadanie", a jej były mąż otrzymał właśnie angaż w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorka krótko skomentowała zbliżający się występ Hakiela w tanecznym show.

- Gratuluję i życzę powodzenia - sucho odpowiedziała na pytanie "SE" Kasia Cichopek

Co sądzicie o tej wypowiedzi?

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także