Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciem z Filipem Antonowiczem. Internauta: "Jak mama z synem"

Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciem z Filipem Antonowiczem
Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciem z Filipem Antonowiczem
Źródło zdjęć: © Instagram
Ignacy Węgrzyn

29.01.2024 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor powróciła do "Pytania na Śniadanie" w wyjątkowym towarzystwie Filipa Antonowicza. Dawna gwiazda telewizji publicznej pochwaliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami zza kulis, oczywiście w towarzystwie telewizyjnego partnera. Fajnie się bawią?

Rewolucja w Telewizji Polskiej owocuje w spore zaskoczenia. Chociaż z "Pytaniem na Śniadanie" pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący, to śniadaniowe pasmo Dwójki wzbogaciło się także o nowe, dość zaskakujące pary prowadzących.

Katarzyna Dowbor wróciła do TVP

W sobotę w "Pytaniu na śniadanie" w roli prowadzących zadebiutowali Katarzyna DowborFilip Antonowicz. Legendarna dziennikarka, która po latach wraca w szeregi Telewizji Polskiej i młody radiowiec znany wcześniej z Radia Eska stworzyli duet, o którym zapewne będzie się głośno mówić. Szczególnie w obliczu tego, co dzieje się aktualnie wokół gwiazd mediów publicznych.

Chociaż widzowie dość chłodno ocenili pierwszy występ nowej pary prowadzących "Pytanie na Śniadanie" to wszystko wskazuje na to, że Dowbor i Antonowicz, niestrudzeni negatywnymi komentarzami, powoli przyzwyczajają się do nowej roli. W poniedziałek prowadzący ponownie przywitali się z widzami Telewizji Polskiej, o czym nie omieszkali poinformować w mediach społecznościowych.

Filip Antonowicz dokazuje w towarzystwie Kasi Dowbor

Katarzyna Dowbor opublikowała na swoim Instagramie kilka kadrów zza kulis poniedziałkowego wydania śniadaniówki. Oczywiście na fotografiach nie zabrakło młodszego o 25-lat telewizyjnego partnera prezenterki, a także pozdrowień dla widzów. Ci nagrodzili zaś "nową" gwiazdę Telewizji Polskiej licznymi komplementami i całą masą ciepłych słów.

Pani Kasiu! Ta zmiana wyszła na dobre, z Pani udziałem "PNŚ" jest fajniejsze i kawa smakuje lepiej; Bardzo dobrze was się ogląda i słucha; Cudowny powrót Pani Kasiu; Jak mama z synem. Pięknie wyglądacie, emanuje od was takie ciepło; Kolejny piękny poranek; Bardzo miło się panią ogląda! Tworzy pani wyjątkową atmosferę — rozpływają się fani prezenterki.

Oglądacie Kasię i Filipa w "PNŚ"?

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz
Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także