Katarzyna Dowbor znów się zakocha? Podała nawet swój IDEAŁ mężczyzny

Katarzyna Dowbor znów się zakocha? Podała nawet swój IDEAŁ mężczyzny

Katarzyna Dowbor nie zamyka się na miłość
Katarzyna Dowbor nie zamyka się na miłość
Źródło zdjęć: © AKPA
08.05.2024 14:57

Katarzyna Dowbor w ostatnim czasie nie może narzekać na nudę czy brak pracy. I choć w życiu miłosnym miała pewne kłopoty, to liczy, że będzie jeszcze w szczęśliwym związku. Podała nawet swój ideał mężczyzny!

Katarzyna Dowbor to bez wątpienia jedna z najbardziej doświadczonych dziennikarek w naszym kraju. Przez lata pracowała dla TVP, Polsatu i TVN-u. Ostatnio powróciła do Telewizji Polskiej, gdzie jest jedną z prowadzących "Pytanie na Śniadanie". Przez wszystkie te lata pracy, niestety życie prywatne dziennikarki nie było tak usłane różami, jak kariera zawodowa. Mimo to patrzy w przyszłość z optymizmem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor czeka na miłość. Jaki powinien być jej mężczyzna?

Choć najczęściej Katarzyna Dowbor zabiera głos w sprawach zawodowych, unikając tematów prywatnych, tym razem zrobiła wyjątek. W rozmowie z "Twoim Imperium" postanowiła powiedzieć nieco więcej w kwestii swojego życia miłosnego. Dowbor została zapytana o to, czy planuje jeszcze w swoim życiu romans, a ta zaskoczyła odpowiedzią. Nie tylko szczerze powiedziała, że nie mówi nie, to jeszcze postanowiła przybliżyć ideał mężczyzny, którym byłaby zainteresowana.

Mężczyzna musi mi zaimponować intelektem, ponieważ zawsze tak miałam, że zakochiwałam się w głowie, a nie powierzchowności. Mam wrażenie, że wszystko jeszcze przede mną - powiedziała we wspomnianym wywiadzie Dowbor.

Związki Katarzyny Dowbor. Ma za sobą trzy rozwody

Obecnie Katarzyna Dowbor jest singielką. Taki stan rzeczy utrzymuje się od blisko 20 lat, kiedy to rozstała się z ostatnim partnerem. Przez całe życie miała cztery poważne związki, w tym trzy małżeństwa, które zakończyły się rozwodami. Za pierwszego męża, Piotra Dowbora wyszła w wieku 19 lat i to właśnie z nim zaszła w pierwszą ciążę, której owocem był Maciej Dowbor. Następnie była żoną dziennikarza sportowego Janusza Atlasa, z którym rozwiodła się po siedmiu latach. Najdłużej była żoną Grzegorza Świątkiewicza, z którym była w związku przez długie 12 lat, jednak i to małżeństwo nie przetrwało. Po raz ostatni, już bez ślubu, weszła w związek z Jerzym Baczyńskim, z którym ma córkę, Marię. Para jednak nie miała łatwego życia, bowiem gdy się poznali, to zarówno Dowbor, jak i Baczyński byli jeszcze w związkach. I choć od wielu lat jest sama, to nie wyklucza, że jeszcze pozna miłość swojego życia.

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także