Katarzyna Skrzynecka wbiła szpilę "Twoja twarz brzmi znajomo"? Wspomniała o Gąsowskim. "Nie wyobrażam sobie"

Katarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski
Katarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski
Źródło zdjęć: © KAPIF

20.11.2023 18:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Skrzynecka wbiła szpilę producentom "Twoja twarz brzmi znajomo"? Z okazji jubileuszu programu wspomniała o zwolnionym Piotrze Gąsowskim. Internauci zgadzają się z aktorką.

Katarzyna Skrzynecka to znana i ceniona polska aktorka, ale serca widzów podbijała nie tylko w filmach i serialach. Przez 16 edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" oceniała występy uczestników i zdaniem wielu widzów była ozdobą formatu. Jej zwolnienie, podobnie jak pożegnanie z Piotrem Gąsowskim, było ostro krytykowane. Teraz, z okazji zbliżającej się jubileuszowej edycji show, Kasia postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Skrzynecka o jubileuszowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Chce powrotu Piotra Gąsowskiego?

Na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Skrzynecka postanowiła skomentować zapowiadaną przez Polsat jubileuszową 20. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" w wersji "Gold". Nie ukrywała, że jej zdaniem nie powinno w niej zabraknąć Piotra Gąsowskiego.

W 2024 roku muzyczne Show "Twoja twarz brzmi znajomo" świętować będzie piękny jubileusz, 20. edycję (...) Ktokolwiek miałby w nim wystąpić, nie wyobrażam sobie edycji "Gold" bez kochanej i energetycznej obecności Piotrka "Gąsa" Gąsowskiego, który był sercem i cudownym humorem tego show przez 18 edycji! - oceniła.

Aktorka prawdopodobnie przez skromność nie wspomniała o swoim ewentualnym udziale w jubileuszu. Szybko wyręczyli ją wierni fani.

Widzowie chcą powrotu Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego do "Twoja twarz brzmi znajomo"

Katarzyna Skrzynecka wyraziła opinię, z którą zgodzili się jej wierni fani. Podkreślali, że w jubileuszowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" powinien pojawić się nie tylko Piotr Gąsowski, ale także aktorka.

Bez pani ten program to też nie to samo. Powinni was oboje z Gąsem zaprosić do jubileuszowej edycji (...) Musicie kochani być na tym jubileuszu. Brakuje aas w w "TTBZ" (...) Tonący brzytwy się chwyta, pan Miszczak organizuje jubileusz dla oglądalności, która spadła, wiadomo. Prawda jest taka, że żaden jubileusz bez was, Gąsa i pani, nie jest i nie będzie taki sam — czytamy.

Myślicie, że Polsat zaprosi Katarzynę i Piotra?

  • Katarzyna Skrzynecka: Świętuje 50. urodziny
  • Katarzyna Skrzynecka: Świętuje 50. urodziny
  • Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski: Przyjaciele na stoku
  • Katarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski
[1/4] Katarzyna Skrzynecka: Świętuje 50. urodzinyŹródło zdjęć: © AKPA | Gałązka
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także