Kevin Mglej poleca randki różańcowe. "Ja i Roxie dużo się razem modlimy"

Kevin Mglej poleca randki różańcowe. "Ja i Roxie dużo się razem modlimy"

22.04.2024 13:03, aktualizacja: 23.04.2024 08:42

Kevin Mglej opowiedział nam o tym, jak istotną rolę w jego życiu odgrywa wiara. Producent muzyczny ujawnił, że często modli się wraz ze swoją żoną, Roksaną Węgiel. "Szukamy wsparcia w Bogu" - powiedział.

O związku Roxie i Kevina po raz pierwszy usłyszeliśmy w kwietniu 2022 roku. Rok później doszło do zaręczyn, a teraz chodzą słuchy, że para jest już po ślubie cywilnym, który miał się odbyć w Wielkanoc. Wczoraj Kevin towarzyszył Roxie na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Kevin Mglej o wierze w Boga

Za kulisami tanecznego show była nasza reporterka, Karolina Motylewska. Kevin udzielił jej wywiadu, w którym zdradził, że razem z Roxie szuka wsparcia w sile wyższej.

Dużo się razem modlimy. Szukamy wsparcia w Bogu. Jak coś się dzieje, to czasami jedno, czasami drugie, czasem razem idziemy do kościoła. Z takich ciekawostek, które rekomenduję to mieliśmy randki różańcowe.

Kevin wyjaśnia, czym są randki różańcowe

Roxie i Kevin znaleźli nietypowy sposób na spędzane wspólnego czasu. Randki różańcowe umocniły ich więź i pogłębiły uczucie. Czym są takie spotkania?

Czyli jak niektórzy ludzie się zdzwaniają na wideokonferencjach i gadają na różne tematy, my się znaliśmy i też rozmawialiśmy bardzo dużo, ale odmawialiśmy różaniec i to zawsze nas tak zbliżało. Więc ta wiara jest obecna. Co prawda program w niedzielę nie zawsze nam w tym pomaga, ale wydaje nam się, że jesteśmy na dobrej drodze.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także