Kevin Mglej szczerze o ojcostwie. Tylko jedna osoba może go rozliczać

Kevin Mglej szczerze o ojcostwie. Tylko jedna osoba może go rozliczać

Kevin Mglej o ojcostwie (fot. KAPiF, Instagram)
Kevin Mglej o ojcostwie (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
22.04.2024 19:41, aktualizacja: 22.04.2024 21:28

Kevin Mglej w rozmowie z nami wytłumaczył, jak naprawdę wygląda jego wspólne życie z Roksaną Węgiel. Przy okazji zdradził również szczegóły swojego ojcostwa. Kto "rozliczy go" z tego, jak wychowuje syna?

O Kevinie Mgleju, partnerze Roksany Węgiel, robi się ostatnio coraz głośniej. Najpierw narobił zamieszania po tym, gdy postanowił zrezygnować z prowadzenia social mediów, a teraz jego była partnerka zarzuciła mu kreowania fałszywego wizerunku w kontekście jego ojcostwa. Porozmawialiśmy z producentem i poprosiliśmy o rozwinięcie obu wątków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kevin Mglej o swoim związku z Roksaną Węgiel

Dlaczego dokładnie Kevin Mglej wycofał się z social mediów? W rozmowie z nami wytłumaczył, że chciał skierować wzrok ludzi z powrotem na swoją ukochaną. Po jakimś czasie uwierać zaczęło go, że jego osoba skupia na sobie tyle uwagi.

Nie chciałem być osobą publiczną. Rozumiem, że jest to pewna wypadowa bycia w związku z osobą publiczną i od tego się nie ucieknie. Ale ja nie czułem tego. Nie czułem tego zainteresowania. Chodzi mi bardziej o to, że to Roksana jest gwiazdą. Chciałbym, żeby oczy się skupiały na niej. Zawsze jestem przy niej w takich momentach, w których ona chce, żebym był. Kiedy ma jakąś ważną premierę, to nadal tam będę - powiedział.

Kevin Mglej: "Rozliczy mnie mój syn"

W świetle zarzutów stawianych mu przez Malwinę Dubowską, byłą partnerkę, Kevin nie ma na ten moment nic do dodania. Jak tłumaczy, motywuje to komfortem swojego syna, Williama. Pokusił się również o refleksję, że to właśnie on ostatecznie rozliczy go z tego, czy był dobrym ojcem.

To, co chciałem powiedzieć w tej sprawie, już powiedziałem. Nie chcę, żeby to gdziekolwiek dalej szło, ze względu na Williama. Każdy powiedział to, co uważał za stosowne. Z tego, jakim jestem ojcem, rozliczy mnie mój syn - stwierdził.
Kevin Mglej zatańczył w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Kevin Mglej zatańczył w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także