Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg. Pod nowymi ujęciami "ochy i achy" fanów

Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg. Pod nowymi ujęciami "ochy i achy" fanów

Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg. Jak wygląda?
Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg. Jak wygląda?
Źródło zdjęć: © AKPA
02.05.2024 09:45

Majówka 2024. Kinga Zawodnik wypowiedziała wojnę zbędnym kilogramom. Chudnie w błyskawicznym tempie. Z ujęcia na ujęcie wygląda coraz lepiej. Gdy właśnie wrzuciła nowe wideo, internauci zasypali ją komplementami.

Kinga Zawodnik zyskała szerszą rozpoznawalność za sprawą programów telewizyjnych, takich jak "Dieta czy cud" czy" Pierwszy raz Kingi Zawodnik", w których widzowie mogli przyglądać się jej metamorfozie. Prawdziwym przełomem okazała się operacja bariatryczna. Po niej licznik na wadze zaczął drastycznie spadać w dół.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kinga Zawodnik ma za sobą operację bariatryczną

O szczegółach zabiegu, jakiemu się poddała, Zawodnik opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską. Cała procedura nie należała do "lekkich i przyjemnych". "Samą operację w sumie zniosłam wzorowo. Nic z niej nie pamiętam, nic nie czułam, bo smacznie spałam. Natomiast okres po wybudzeniu był dla mnie straszny. (...) Cały czas leżałam, zwijałam się z bólu na łóżku i prosiłam tylko o leki przeciwbólowe" – objaśniła przed naszymi kamerami

Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kilogramów. Jak wygląda?

31-latka wrzuciła na Instagram nowe wideo, na którym widać ją podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. To, co rzuca się w oczy, to jej znacznie odchudzona sylwetka. Również fani to zauważyli, a Kinga pochwaliła się, że jest lżejsza już o ponad 50 kilogramów. Nic więc dziwnego, że ci ruszyli z falą komplementów.

Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg
Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg© Instagram

"Świetne wyglądasz i tak pewnie się czujesz", "Ślicznie wyglądasz", "Wygląda pani coraz piękniej. Pozdrawiam serdecznie!", "O, jaka szczupła", "Kinga, wyglądasz bosko" – to tylko niektóre z pochwał, jakie internauci zamieścili pod jej adresem.

Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg
Kinga Zawodnik schudła już ponad 50 kg© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także