Kaźmierska powinna zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami"? Klimentowie stanęli w jej obronie

Kaźmierska powinna zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami"? Klimentowie stanęli w jej obronie

Kamil Kozłowski
10.04.2024 11:24, aktualizacja: 10.04.2024 12:48

Dagmara Kaźmierska zwycięsko wyszła ze strefy zagrożenia w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Oznaczało to zarazem opuszczenie programu przez inną parę. Kontrowersyjny werdykt widzów specjalnie dla nas ocenili Jan i Lenka Klimentowie, związani do niedawna z formatem.

W programie "Taniec z Gwiazdami" pozostało już tylko 6 par rywalizujących o Kryształową Kulę. Uczestnicy dwoją się i troją, by jak najdokładniej opanować skomplikowane choreografie i zaprezentować się z możliwie najlepszej strony. Tymczasem Dagmara Kaźmierska występująca w parze z Marcinem Hakielem udowadnia, że nie trzeba brylować na parkiecie, by zaskarbić sobie sympatię widzów.

Klimentowie szczerze o uczestnictwie Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Popularna "królowa życia" co tydzień otrzymuje nieprzychylne opinie od jurorów. Niemal w każdym tygodniu okupuje doły tabeli punktowej, uzyskując nawet dwukrotnie niższą sumę ocen od najlepiej tańczących par. Głosujący uznali jednak, że znany z serialu "Gliniarze" aktor Aleks Mackiewicz, który w minioną niedzielę uzyskał prawie komplet najwyższych not, powinien już opuścić program.

Na przestrzeni wszystkich edycji programu nie brakowało równie kontrowersyjnych decyzji. Wspomniała o tym uczestnicząca w 5 seriach tancerka Lenka Klimentova.

Wiecie bardzo dobrze jak jest w "Tańcu z Gwiazdami". Ja bardzo lubię ten program i tam nie zawsze patrzy się na taniec, tylko na to coś, na to, że jest się szczerym, że jest się sobą - skomentowała, nawiązując do udziału Dagmary Kaźmierskiej.

Jej słowa potwierdził mąż, również doświadczony choreograf i triumfator trzech edycji programu, Jan Kliment.

Jednak ten program nie jest o tańcu. Taniec ma swoją rolę, ale myślę, że chodzi o charyzmę, o show, emocje, żarty. Pani Dagmara w tym się sprawdza. Myślę, że jest charyzmatyczną kobietą, która ma swoje stanowisko i to jest fajne - odpowiedział dyplomatycznie.

Dagmara Kaźmierska powinna zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami"?

Wśród komentujących w internecie nie brakuje opinii, że Kaźmierska znacząco obniża poziom edycji. Jej sytuacji wizerunkowej nie poprawia regularnie goszczący na widowni syn Conan, który ostatnio pozwolił sobie na niewybredną opinię względem Iwony Pavlović. Rozwścieczeni fani "Tańca z Gwiazdami" uważają, że celebrytka powinna dobrowolnie odejść z programu.

To jest turniej z show, gdzie są reguły i jak ona odpadnie, tak odpadnie. Ja jej życzę, żeby wygrała - odpowiedział zaskakująco Jan Kliment.

Lenka Klimentova wykazała się jednak większym dystansem w ocenie przebiegu bieżącego sezonu show.

Nie ukrywam, że ja sama jestem w szoku, że Aleks odpadł. Pięknie tańczył. Jako tancerze my patrzymy na taniec, był to jeden z najlepszych, który tańczył sambę. Ale program rządzi się swoimi prawami, jest jak jest. My możemy mieć swoje zdanie - przyznała.
Dagmara Kaźmierska z synem, tanecznym partnerem oraz jurorami programu, Iwoną Pavlović i Tomaszem Wygoda
Dagmara Kaźmierska z synem, tanecznym partnerem oraz jurorami programu, Iwoną Pavlović i Tomaszem Wygoda© AKPA | Jacek Kurnikowski
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także