Kolejna gwiazda odchodzi z Polsatu. Wioleta Wramba po kilkunastu latach pożegnała się z widzami. "Koniec przygody"

Wioleta Wramba
Wioleta Wramba
Źródło zdjęć: © Instagram

03.01.2024 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna gwiazda Polsatu zdecydowała się na zakończenie współpracy ze stacją. Tym razem z widzami po ponad dziesięciu latach pracy pożegnała się Wioleta Wramba. Piękna prezenterka kończy telewizyjną karierę?

W ostatnich miesiącach obserwujemy spore zmiany w składach telewizyjnych redakcji. Poza prawdziwą rewolucją i zwolnieniami w TVP, zmiany dotykają także Polsatu. W sylwestrowy wieczór Piotr Jędrzejek poinformował o odejściu, okazało się, że przeniósł się do Telewizji Polskiej. Teraz po dziesięciu latach z ekranów znika kolejna znana postać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wioleta Wramba odchodzi z Polsatu. Dziennikarka pożegnała się z widzami

Wioleta Wramba to dziennikarka i prezenterka doskonale znana widzom Polsat News. Znamy ją między innymi jako prowadzącą "Wydarzeń" oraz "Wydarzeń 12:50". Zdaniem wielu osób jest jedną z najpiękniejszych dziennikarek polskiej telewizji. Tym smutniejsza jest wiadomość, którą przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Po ponad dekadzie pracy w Polsacie zdecydowała się na zmiany.

Koniec jednej przygody to początek drugiej. A ta z Polsatem trwała, oj trwała długo… W 2012 roku pierwszy raz weszłam do budynku przy Ostrobramskiej, wówczas na rozmowę o staż studencki… i tak już zostałam z Państwem i dla Państwa, ze sobą i dla siebie. Byłam stażystką, edytorką, reporterką i na końcu prezenterką — wspominała.

Wioleta podziękowała wszystkim współpracownikom i podkreślała, że miała okazję rozwijać się u boku wspaniałych, utalentowanych osób. Zdradziła także, jakie są jej zawodowe plany. Czy zobaczymy ją jeszcze na ekranie?

Wioleta Wramba o planach zawodowych. Po ponad 10 latach odchodzi z Polsatu

Wioleta Wramba kilka tygodni temu poinformowała, że została dziennikarką Radia Dla Ciebie. Prawdopodobnie jednak nie tylko tam będzie rozwijać się po odejściu z Polsatu. W poście opublikowanym w mediach społecznościowych zdradziła, że już niedługo rozpocznie kolejne zawodowe wyzwanie.

Szanowni Państwo, Drodzy widzowie. Na antenie Wydarzeń24 i Polsat News już się nie pojawię. Będę jednak gościć w Państwa domach, jeśli oczywiście będą Państwo chcieli mnie do siebie zaprosić. Ja, jak zawsze, się polecam. Ze szczegółami wrócę lada dzień (...) Na ten moment się kłaniam i raz jeszcze przesyłam noworoczne życzenia: siły, żebyśmy umieli i chcieli pielęgnować to, co w nas dobre i zwalczali to, co nam szkodzi — podsumowała.

Fani Wiolety z pewnością niecierpliwie czekają na obiecane wieści.

  • Wioleta Wramba
  • Wioleta Wramba
  • Wioleta Wramba
  • Wioleta Wramba
[1/4] Wioleta WrambaŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także