• Programy śniadaniowe
  • Gwiazdy
  • Seriale
  • Reality Show
  • Wideo
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie Jastrząb Post Telewizja:
Tomasz Sakiewicz walczy z "niemieckimi" reklamami w Republice. Reklamuje się u niego "aż" JEDNA firma
Tomasz Sakiewicz walczy z "niemieckimi" reklamami w Republice. Reklamuje się u niego "aż" JEDNA firma Katarzyna Złotowska
Natsu w gorsecie i superkrótkiej spódnicy. Niewiele pozostawiła wyobraźni
Natsu w gorsecie i superkrótkiej spódnicy. Niewiele pozostawiła wyobraźni Norman Tabor
Afera wokół nowego serialu TVP. W tle żądania 3 mln zł za możliwy plagiat
Afera wokół nowego serialu TVP. W tle żądania 3 mln zł za możliwy plagiat Sergiusz Królak
Znamy oglądalność "Jaka to melodia". Już wiadomo, co dalej z programem
Znamy oglądalność "Jaka to melodia". Już wiadomo, co dalej z programem Katarzyna Kozidrak
Piotr Mróz niczym Herkules. Zaświecił klatą. Fanki zachwycone
Piotr Mróz niczym Herkules. Zaświecił klatą. Fanki zachwycone Norman Tabor
Joanna Racewicz ujawniła SEKRET swojej szczupłej sylwetki. W diecie czasem pozwala sobie na "grzeszki"
Joanna Racewicz ujawniła SEKRET swojej szczupłej sylwetki. W diecie czasem pozwala sobie na "grzeszki" Sergiusz Królak
  • Programy śniadaniowe
  • Gwiazdy
  • Seriale
  • Reality Show
  • Wideo

koncesja

Nowe wieści w sprawie konkurencji TV Republiki. Newsmax Polska z koncesją

Nowe wieści w sprawie konkurencji TV Republiki. Newsmax Polska z koncesją

Już niebawem na polskim rynku ma pojawić się nowy kanał - Newsmax Polska. Start zaplanowano na początek czerwca i twórcy właśnie dopinają sprawy formalne oraz dystrybucję. Stacja otrzymała koncesję w Holandii, a za rozmowy z operatorami płatnej telewizji ma odpowiadać polska agencja. W planach są programy informacyjne i publicystyczne.
Daniel Lewandowski Daniel Lewandowski
6 maja 2026, 09:48
TV Republika ma kłopoty? Nie opłaciła koncesji. Szef wydawców się tłumaczy

TV Republika ma kłopoty? Nie opłaciła koncesji. Szef wydawców się tłumaczy

Telewizja Republika powinna opłacić koncesję na nadawanie za cały rok. Okazuje się jednak, że stacja uiściła opłatę tylko za jeden miesiąc. Wszystko przez kłopoty finansowe. Teraz tłumaczy się szef wydawców, Jarosław Olechowski. "Będziemy płacić za faktycznie wykorzystany okres koncesyjny" stwierdził.
Katarzyna Kozidrak Katarzyna Kozidrak
23 stycznia 2026, 12:20

    © Jastrząb Post Telewizja
  • · Regulamin
  • · Reklama
  • · O nas
  • · Zgłoś temat
  • · Polityka prywatności

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.