Krzysztof Ibisz i jego młodsza o 27 lat żona obsypali synka prezentami. Borys obchodzi pierwsze urodziny

Krzysztof Ibisz i jego młodsza o 27 lat żona obsypali synka prezentami. Borys obchodzi pierwsze urodziny

Krzysztof Ibisz z rodziną (fot. Instagram)
Krzysztof Ibisz z rodziną (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
18.09.2023 17:25, aktualizacja: 18.09.2023 17:39

Krzysztof Ibisz i jego młodsza o 27 lat żona Joanna świętują pierwsze urodziny syna Borysa. Przy tej okazji pokazali zdjęcia z małego przyjęcia we wspólnym gronie. Nie zabrakło masy upominków.

Krzysztof Ibisz trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy z Anną Zejder. Jego drugą żoną była Anna Nowak-Ibisz. Z tymi paniami ma dwóch synów – MaksymilianaVincenta. W 2021 roku zawarł związek małżeński z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską.

W drugiej połowie zeszłego roku na świat przyszedł syn Krzysztofa i Asi, Borys, o czym prezenter poinformował na Instagramie. Przy okazji zwrócił się do dziadków chłopca.

Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom – napisał.

Na początku września dziennikarz Polsatu zdradził, w jaki sposób będzie świętował urodziny syna.

Chcemy zrobić takie małe rodzinne spotkanie, z tej okazji Borys był już nawet u fryzjera. Ja nie myślę, że to nie będzie z przepychem, ale faktycznie będzie i rodzina i znajomi. Osoby, które były z nami przez ten rok i które były bardzo ważne dla rozwoju młodego i wspierały nas przez ten rok. Będzie taka impreza rodzinno-przyjacielska – zaczął, dodając parę słów nt. prezentów: My dostaliśmy małą sztabkę złota od mojego brata, ale to na narodziny młodego, taką symboliczną. A tak kilka osób prosiło mnie o listę prezentów na roczek, żeby coś im powiedzieć, żeby nie musieli zgadywać, albo nie powtórzyć się z prezentem, więc zrobiłam krótką listę różnych zabawek, książeczek.

18 września Krzysztof i Joanna przeszli do konkretów i pochwalili się kadrami z małego przyjęcia dla Borysa. Przed główną imprezą, zdecydowali się spędzić czas tylko we troje.

Krzysztof Ibisz świętuje z żoną 1. urodziny syna

Rodzice chłopca zadbali o odpowiednie dekoracje, a Joanna nawet o imprezowe okulary dla siebie i obdarzyli go morzem interaktywnych zabawek.

Cześć Kochani! My dziś świętujemy na wakacjach pierwsze urodziny Borysa na imprezie bez gości, a i tak jest niesamowicie wesoło – pochwalił się gwiazdor.

Nowe zdjęcia udostępnione przez celebrytów zobaczycie poniżej.

Krzysztof Ibisz z rodziną (fot. Instagram)
Krzysztof Ibisz z rodziną (fot. Instagram)© Instagram
Krzysztof Ibisz z rodziną (fot. Instagram)
Krzysztof Ibisz z rodziną (fot. Instagram)© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także