Krzysztof Radzikowski będzie miał dziecko. Zapozował z ciężarną partnerką

Krzysztof Radzikowski będzie miał dziecko. Zapozował z ciężarną partnerką

Krzysztof Radzikowski będzie miał dziecko. Zapozował z ciężarną partnerką
Krzysztof Radzikowski będzie miał dziecko. Zapozował z ciężarną partnerką
Źródło zdjęć: © KAPIF
12.02.2024 08:13

Krzysztof Radzikowski i jego partnerka spodziewają się drugiego dziecka. Celebryci zamieścili w sieci wzruszające zdjęcie.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" jest emitowany na antenie TTV od września 2014 roku. Przez blisko dekadę przewinęła się przez niego pokaźna grupa uczestników, w tym takie gwiazdy jak Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski. Ten ostatni już wcześniej był znany wielu Polakom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kim jest Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Radzikowski jest uznanym strongmanem. W 2009 roku zdobył tytuł wicemistrza Europy. Trzy lata później został mistrzem organizacji World Strongman Federation. Siłacz ma też na koncie debiut w mieszanych sztukach walki (MMA). W listopadzie 2021 roku stoczył przegrany pojedynek z kulturystą/strongmanem Piotrem Piechowiakiem.

Sportowiec występuje w "Gogglebox" u boku przedsiębiorcy budowlanego Dominika Abusa. Prywatnie jego partnerką jest zjawiskowo piękna Michalina. Para wychowuje razem dwuletniego syna Antosia. Jakiś czas temu sieć obiegła dobra nowina.

Krzysztof Radzikowski na zdjęciu z ciężarną partnerką

W grudniu ubiegłego roku Krzysztof i Michalina ogłosili w mediach społecznościowych, że spodziewają się drugiego dziecka. Strongman napisał na Instagramie: "Lepszego prezentu pod choinką, jak córeczka, nie mogliśmy sobie wymarzyć ".

11 lutego zakochani podzielili się kolejnym wzruszającym materiałem. Wrzucili do Internetu zdjęcie, na którym widać, jak Krzysztof całuje partnerkę w brzuch. W opisie materiału zdradzili, że ich córka otrzyma imię Hanna.

Krzysztof Radzikowski i Michalina spodziewają się drugiego dziecka
Krzysztof Radzikowski i Michalina spodziewają się drugiego dziecka© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także