Krzysztof Radzikowski uwiecznił czułości z partnerką. Piękność to mało powiedziane

Krzysztof Radzikowski z TTV ma piękną partnerkę
Krzysztof Radzikowski z TTV ma piękną partnerkę
Źródło zdjęć: © Instagram

04.03.2024 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" dzieli życie z Michaliną. W dniu jej urodziny wrzucił ich sensualne zdjęcie. "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, skarbie – napisał".

Krzysztof Radzikowski należy do ścisłego grona najbardziej rozpoznawalnych polskich strongmanów. W 2009 roku został wicemistrzem Europy w swojej dziedzinie. Renesans jego popularności przyszedł za sprawą występów w telewizyjnym show "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie na bieżąco komentuje to, co widzi na ekranie telewizora. Towarzyszy mu w tym przyjaciel – przedsiębiorca Dominik Abus.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wygląda życie prywatne Krzysztofa Radzikowskiego?

Na co dzień Krzysztofowi towarzyszy w życiu piękna partnerka. O Michalinie Pyszkiewicz niewiele wiadomo. Para wychowuje razem syna Antosia. Mama chłopca, podobnie jak jego tata, jest zapaloną fanką sportu, na co dowodów dostarczają jej profile w mediach społecznościowych. Na początku lutego zakochani oficjalnie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Krzysztof wrzucił zdjęcie, na którym pocałował partnerkę w brzuch. Do tego dorzucił krótki opis: "Buziaki Haniu. Czekamy na Ciebie".

Krzysztof Radzikowski na sensualnym zdjęciu z partnerką

W poniedziałek 4 marca Michalina świętuje kolejne urodziny. Krzysztof jak na dobrego partnera przystało, wręczył jej bukiet czerwonych róż, co uwiecznił w social mediach. Do tego obdarzył ukochaną namiętnym pocałunkiem.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, skarbie – napisał.
Krzysztof Radzikowski obdarzył partnerkę pocałunkiem. Jak wygląda Michalina?
Krzysztof Radzikowski obdarzył partnerkę pocałunkiem. Jak wygląda Michalina?© Instagram

Internauci, widząc czułe ujęcie, dołączyli do najlepszych życzeń. To niektóre ich komentarze: "Cudowny czas przed panią Michaliną, narodziny córeczki. Z okazji urodzin życzę pani radosnych chwil z rodziną", "Najlepszego dla ukochanej", "Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń", "Wszystkiego cudownego".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także