Książę William zostawił Kate Middleton przed ślubem. Huczało od plotek

Książę William zostawił Kate przed ślubem. Huczało od plotek
Książę William zostawił Kate przed ślubem. Huczało od plotek
Źródło zdjęć: © Getty Images
Dymek

15.12.2023 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć dziś uchodzą za małżeństwo idealne, mało kto wie, że kiedyś związek księcia Williama i Kate Middleton obfitował w kryzysy. Pewnego razu zdecydowali się nawet na rozstanie. Książę tłumaczył później swoją decyzję.

Dziś książę WilliamKate Middleton tworzą jedną z najsłynniejszych par na całym świecie. Wychowują trójkę pociech i z całą pewnością można stwierdzić, że dla wielu uchodzą za wzór idealnego małżeństwa. W ich relacji nie zawsze było jednak kolorowo. Zwłaszcza na początku związku przyszłego króla z Kate Middleton pojawiały się poważne kryzysy. Jeden z nich doprowadził do zerwania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę William rzucił Kate Middleton przed ślubem

William i Kate poznali się w 2001 roku na Uniwersytecie St Andrews. Początkowo byli przyjaciółmi, a Middleton była w związku z kimś innym, z czasem jednak ich relacja stawała się coraz bliższa. Oficjalnie dopiero po kilku latach znajomości, bo w 2004 roku wyszło na jaw, że Kate i William są parą.

Na początku byliśmy przyjaciółmi. Nic nie wskazywało na to, by było to coś innego. Potem zaczęliśmy spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Okazało się, że mamy wspólne zainteresowania, dużo wspólnych tematów. I tak zaczęliśmy być ze sobą - mówił książę William w jednym z wywiadów.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że początkowo ich relacja była dosyć burzliwa. Pojawiały się kryzysy, o których czasem plotkuje się nawet i dziś, jednak wtedy miały one spory wpływ na ich relację. Doprowadziły nawet do tego, że w 2007 roku William i Kate rozstali się. Wieść ta szybko rozniosła się po mediach, co wywołało kolejną lawinę plotek. Wyszło na jaw, że tak naprawdę to William postanowił rzucić Kate. Powód? Ponoć nie był gotowy do składania poważnych deklaracji. Później tłumaczył to tak:

Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni.

Na szczęście kryzys nie trwał długo. Kate i William wrócili do siebie zaledwie kilka miesięcy później i są razem do dziś. Przypomnijmy, że ich wielki, książęcy ślub odbył się w 29 kwietnia 2011 roku, a oglądały go ponad dwa miliardy widzów na całym świecie.

  • Księżna Kate i książę William
  • Księżna Kate i książę William
  • Księżna Kate i książę William
  • Księżna Kate i książę William
  • Duke And Duchess of Cambridge Attend Grenfell Tower's 5th Memorial Service
LONDON, ENGLAND - JUNE 14: Prince William, Duke of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge carry a wreath to lay it during a memorial service to mark the fifth anniversary of the Grenfell Tower fire on June 14, 2022 in London, England. (Photo by Peter Nicholls - WPA Pool / Getty Images)
WPA Pool
bestof, topix
[1/5] Księżna Kate i książę WilliamŹródło zdjęć: © Getty Images
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także