Któż nie pamięta Elżbiety Kleczkowskiej? Małgorzata Rożniatowska wygląda zupełnie inaczej. Zachwyca urodą, figurą i stylem

Któż nie pamięta Elżbiety Kleczkowskiej? Małgorzata Rożniatowska wygląda zupełnie inaczej. Zachwyca urodą, figurą i stylem

Małgorzata Rożniatowska
Małgorzata Rożniatowska
Źródło zdjęć: © Instagram
26.10.2023 10:07

Jeśli ktoś oglądał "Złotopolskich", na pewno pamięta postać Elżuni Kleczkowskiej. Charakterystyczna Kleczkosia pojawiała się na ekranie często i bawiła widzów. Małgorzata Rożniatowska, która grała tę postać, jest zupełnie inna! To wcielenie elegancji i stylu.

Małgorzata Rożniatowska zagrała w wielu filmach i serialach. Dość wspomnieć "300 mil do nieba", "Panny i wdowy", "Cześć, Tereska!". Wiele osób kojarzy ją jednak z roli Elżbiety Kleczkowskiej, w którą wcielała się w "Złotopolskich". Jak dziś wygląda aktorka i czym się zajmuje?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Rożniatowska na zawsze pozostanie "Kleczkowską"?

Trudno było nie zapamiętać tej postaci spośród wszystkich, które przewinęły się przez serial "Złotopolscy". Sprzedawczyni w wiejskim sklepiku nawet w rzeczywistości jest osią w swojej społeczności, która wszystko o wszystkich wie. Kleczkowska była do bólu przerysowana - miała tandetny makijaż, pokarbowane, czerwone włosy. Jej ubrania dobierane były tak, by nic do siebie nie pasowało. A jednak widzowie darzyli ją sympatią.

Małgorzata Rożniatowska, choć zagrała wiele innych ról, także w serialu "M jak miłość", gdzie wcieliła się w Kisielowej, przyjaciółki Barbary Mostowiak, chyba na zawsze pozostanie w pamięci widzów właśnie Elżunią ze "Złotopolskich".

Metamorfoza Małgorzaty Rożniatowskiej

Część widzów uważa, że aktorzy wyglądają na co dzień tak, jak postacie, w które się wcielają. Wiele osób pewnie nie poznałoby pani Małgorzaty na ulicy, gdyby nie jej charakterystyczny, uroczy uśmiech.

Aktorka niedawno sporo schudła i może pochwalić się niezłą sylwetką! W serwisie Poradnikzdrowie.pl opowiedziała o tym, jak utrzymuje zdrowy i młody wygląd po siedemdziesiątce.

Dużo pracy i pogoda ducha - oto recepta na młodość. Jem zdrowo, ale po prostu mam tendencję do tycia - i nic na to nie poradzę - zdradziła.

Małgorzata Rożniatowska wyznała, że nie je pieczywa i słodyczy. Unika też tłustych potraw. Zaskoczeniem dla wielu osób może być też fryzura gwiazdy. Postawiła ona teraz na blond, a jeśli chodzi o długość, zdecydowała się na boba, który pasuje do większości kształtów twarzy i sprawdza się w każdym wieku.

Jak podoba się Wam metamorfoza Małgorzaty Rożniatowskiej?

  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
[1/5] Małgorzata RożniatowskaŹródło zdjęć: © AKPA, ONS | P.Kibitlewski/ONS
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także