Któż nie pamięta Elżbiety Kleczkowskiej? Małgorzata Rożniatowska wygląda zupełnie inaczej. Zachwyca urodą, figurą i stylem

Małgorzata Rożniatowska
Małgorzata Rożniatowska
Źródło zdjęć: © Instagram

26.10.2023 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli ktoś oglądał "Złotopolskich", na pewno pamięta postać Elżuni Kleczkowskiej. Charakterystyczna Kleczkosia pojawiała się na ekranie często i bawiła widzów. Małgorzata Rożniatowska, która grała tę postać, jest zupełnie inna! To wcielenie elegancji i stylu.

Małgorzata Rożniatowska zagrała w wielu filmach i serialach. Dość wspomnieć "300 mil do nieba", "Panny i wdowy", "Cześć, Tereska!". Wiele osób kojarzy ją jednak z roli Elżbiety Kleczkowskiej, w którą wcielała się w "Złotopolskich". Jak dziś wygląda aktorka i czym się zajmuje?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Rożniatowska na zawsze pozostanie "Kleczkowską"?

Trudno było nie zapamiętać tej postaci spośród wszystkich, które przewinęły się przez serial "Złotopolscy". Sprzedawczyni w wiejskim sklepiku nawet w rzeczywistości jest osią w swojej społeczności, która wszystko o wszystkich wie. Kleczkowska była do bólu przerysowana - miała tandetny makijaż, pokarbowane, czerwone włosy. Jej ubrania dobierane były tak, by nic do siebie nie pasowało. A jednak widzowie darzyli ją sympatią.

Małgorzata Rożniatowska, choć zagrała wiele innych ról, także w serialu "M jak miłość", gdzie wcieliła się w Kisielowej, przyjaciółki Barbary Mostowiak, chyba na zawsze pozostanie w pamięci widzów właśnie Elżunią ze "Złotopolskich".

Metamorfoza Małgorzaty Rożniatowskiej

Część widzów uważa, że aktorzy wyglądają na co dzień tak, jak postacie, w które się wcielają. Wiele osób pewnie nie poznałoby pani Małgorzaty na ulicy, gdyby nie jej charakterystyczny, uroczy uśmiech.

Aktorka niedawno sporo schudła i może pochwalić się niezłą sylwetką! W serwisie Poradnikzdrowie.pl opowiedziała o tym, jak utrzymuje zdrowy i młody wygląd po siedemdziesiątce.

Dużo pracy i pogoda ducha - oto recepta na młodość. Jem zdrowo, ale po prostu mam tendencję do tycia - i nic na to nie poradzę - zdradziła.

Małgorzata Rożniatowska wyznała, że nie je pieczywa i słodyczy. Unika też tłustych potraw. Zaskoczeniem dla wielu osób może być też fryzura gwiazdy. Postawiła ona teraz na blond, a jeśli chodzi o długość, zdecydowała się na boba, który pasuje do większości kształtów twarzy i sprawdza się w każdym wieku.

Jak podoba się Wam metamorfoza Małgorzaty Rożniatowskiej?

  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
  • Małgorzata Rożniatowska
[1/5] Małgorzata RożniatowskaŹródło zdjęć: © AKPA, ONS | P.Kibitlewski/ONS
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także