Kuba Wojewódzki traci widzów. Król TVN jest na zagrożonej pozycji?

Program Kuby Wojewódzkiego zanotował spadek oglądalności
Program Kuby Wojewódzkiego zanotował spadek oglądalności
Źródło zdjęć: © KAPiF

23.05.2024 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsza seria programu "Kuba Wojewódzki" odnotowała spadki oglądalności. Podczas gdy jeszcze w tamtym roku show gromadziło przed telewizorami zadowalającą publiczność, teraz, według analizy portalu "Wirtualne Media", jest to średnio 520 tysięcy osób.

Wiosną tego roku ruszyły premierowe odcinki 36. serii programu "Kuba Wojewódzki", który wydawany jest od 2016 roku. Można go oglądać na antenie TVN we wtorki o godz. 22:40. Program od wielu lat cieszy się dość dużą popularnością, ale jak ustalił serwis "Wirtualne Media", w tym roku liczba osób oglądających to show drastycznie spadła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kuba Wojewódzki" już nie takie popularny

Średnia oglądalność programu wyniosła 520 tysięcy osób, a najchętniej oglądany był ósmy odcinek serii, który zebrał przed telewizorami 632 tys. widzów. Gośćmi byli wtedy Wiolka Walaszczyk oraz Michał Probierz.

Czy to znak, że Kuba Wojwódzki powinien zacząć się bać o swoją pozycję w stacji?

Jesienna ramówka TVN. Gdzie jest Wojewódzki?

Mimo że rok wcześniej program Kuby Wojewódzkiego oglądało nieco więcej, bo 612 tysięcy widzów, wszystko wskazuje na to, że dziennikarz i jego program nie są zagrożeni. Według zapewnień stacji show powróci na antenę po wakacyjnej przerwie z kolejną serią.

Myślicie, że mimo słabnącej oglądalności Wojewódzki jest nie do ruszenia? Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu dziennikarz jest mocno krytykowany za swój program oraz gości, których do niego zaprasza. Według internautów show od wielu lat reprezentuje marny poziom, który pogarsza się z roku na rok.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także