Kuba Wojewódzki od ponad dwóch dekad prowadzi telewizyjne talk show. Najpierw trafiło ono na antenę Polsatu. Po kilku latach program przejął konkurencyjny TVN. Format od samego początku wzbudza spore kontrowersje – nie tylko za sprawą kontrowersyjnych żartów, ale również doboru gości.
Jakiś czas temu Wojewódzki zaprosił do studia Caroline Derpieński, za co spotkała go spora krytyka zarówno ze strony widzów, jak i innych gwiazd. Dziennikarz odpowiedział w oświadczeniu, przesłanym portalowi Onet Kultura.
Martwi mnie brak takiej moralnej paniki, gdy w mediach mamy inwazję Bąkiewicza, Mejzy czy Giertycha. Dystans, dystans, dystans, bo wszyscy zwariujemy. Społeczeństwo, które traci poczucie humoru, popada w zgorzknienie i marny kabaret – napisał.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy
Kuba Wojewódzki zapozował bez ubrań. Dlaczego?
17 listopada fani Kuby zobaczyli nietypowe zdjęcie na jego profilu na Facebooku. Dziennikarz zapozował bez ubrań, zasłaniając się wyłącznie tabletem. Z opisu dowiadujemy się, że kadr stanowi formę zapowiedzi kolejnego odcinka show.
Dlaczego Król jest nagi ? Dowiecie się w ostatnim odcinku programu #kubawojewodzki TVN k. – podpisał Wojewódzki ujęcie.
Pod postem błyskawicznie pojawiła się lawina komentarzy.
Panie Wojewódzki, na Boga, tramwajem jadę i się teraz ludzie na mnie krzywo patrzą.
Nie znam drugiego takiego 60-latka.
Kalendarz roku 2023, listopad.
Współczesny atleta intelektualny, Kuba jesteś niemożliwy.
Gratuluję odwagi – pisali internauci.