"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler zdradza kulisy: "Jakbym była świętą, a wierni chcieliby dotknąć cudu"

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło zdjęć: © AKPA

17.09.2023 11:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler opowiedziała o najnowszym sezonie "Kuchennych rewolucji". Nie ukrywała, że zdarzają się sytuacje, kiedy jest jej trudno.

Magda Gessler od 13 lat pomaga upadającym restauracjom stanąć na nogi. Królowa polskiej gastronomii zdradziła, jak wyglądają kulisy programu. To, co widzą oglądający to jedynie niewielki fragment tego, co dzieje się tam naprawdę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magda Gessler zdradza kulisy nowego sezonu "Kuchennych rewolucji"

Zgłoszenia do nowego sezonu były nadsyłane głównie z niewielkich miejscowości. Dla Magdy Gessler największą przeszkodą w osiągnięciu sukcesu był brak wiedzy właścicieli z zakresu gastronomii.

"(...) zgłaszają się bardzo małe miejsca, w których brak jest profesjonalistów, prowadzą je amatorzy, bardzo często całe rodziny. Po rewolucji okazuje się, że amatorzy też są w stanie prowadzić z powodzeniem restauracje" - opowiadała restauratorka w najnowszym wywiadzie dla rozrywka.wprost.pl. 

"Kuchenne rewolucje": Co najbardziej wkurza Magdę Gessler?

Magda Gessler wyznała także, co jest dla niej najtrudniejsze w nagraniach programu. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że w małych miejscowościach wieści szybko się rozchodzą. Wizyty Magdy Gessler w restauracjach są zaplanowane, więc szerokie grono osób z wyprzedzeniem wie, kiedy gwiazda pojawi się w lokalu. 

Takie wydarzenia wywołują poruszenie wśród mieszkańców wsi. 

 "Kolejki ludzi, wianuszki dzieci formują się przed restauracjami, licząc, że znajdzie się chwila i porozmawiają ze mną" - mówiła Gessler. 

Niestety, rzadko się zdarza, żeby restauratorka miała na to czas. 

"Dość okrutne jest to, że nie mogę do nich wyjść i poświęcić im uwagi, bo jestem cała pochłonięta programem. Przykro mi się robi, że nie dogodzę każdemu, a chciałabym, bo ja ludzi uwielbiam, kocham. Czuję się czasem, jakbym była świętą, która przyjechała do miejscowości, a wierni chcieliby dotknąć cudu" - podsumowała. 

Jesteście fanami Magdy Gessler?

  • Magda Gessler
  • scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. AKPA
Gwiazdy DDTVN, Magda Gessler
  • Magda Gessler
  • scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. AKPA
Gwiazdy DDTVN, Magda Gessler
[1/4] Magda GesslerŹródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także