Kuchenne rewolucje w Łodzi. Magda Gessler OBURZONA: "Paranoja, że tego nie widzicie"

Kuchenne rewolucje
Kuchenne rewolucje
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram.com

17.11.2023 14:48

Tym razem Magda Gessler przyjechała na łódzką Retkinię do znanej, osiedlowej burgerowni. Co tam zastała?

"Kuchenne rewolucje" to jeden z ulubionych programów kulinarnych widzów TVN. Format oparty na amerykańskim formacie "Kitchen Nightmares" jest emitowany od 2010 roku. W czwartkowym odcinku poznaliśmy lokal "Burger i spółka" z łódzkiego osiedla Retkinia, zamieszkiwanego przez około 700 tys. ludzi. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kuchenne rewolucje" w Łodzi

Magda Gessler przyjechała do Łodzi na osiedle Retkinia do lokalu "Burger i spółka". Choć początkowo biznes szedł fenomenalnie, po pewnym czasie zaczął przynosić straty. Właściciel Darek musiał do niego dokładać około 10 tys. złotych miesięcznie i postanowił zamknąć interes. Gdy dowiedziała się o tym jego siostra Ania, wysłała zgłoszenie do programu.

"Kuchenne rewolucje". "Burger i spółka" ma poważny problem

Choć właściciel i załoga lokalu nie widzą problemu w jakości serwowanych przez nich burgerów, Magda Gessler nie miała wątpliwości, że właśnie jakość jest tu problemem. Bez skrupułów stwierdziła także, że w pomieszczeniach lokalu cuchnie.

Młodzi ludzie i tak trują ludzi - wytykała im gospodyni programu.

To nie wszystko. Magda od razu dopatrzyła się brudnych i tłustych blatów, ale nie to było najgorsze. W zamrażarce znalazła śmierdzące mięso podzielone na porcje w plastikowych foliówkach. 

Praktycznie restauracja jest do zamknięcia. Paranoja, że tego nie widzicie. Doprowadziliście to miejsce do takiego stanu, że śmierdzi tu. Szkodzicie ludziom! - mówiła oburzona.

"Kuchenne rewolucje". Jak udała się rewolucja w "Burgerze i spółka"?

Restauratorka zgodziła się na rewolucję, ale nakazała dokładnie wysprzątać lokal. Później był czas na naukę robienia burgerów pod okiem mistrza. I tak oto z "Burgera i spółki" powstał "Florida Ananas Burger Bar". Po ponownych odwiedzinach w knajpie Magda Gessler uznała rewolucję za zakończoną sukcesem, choć padło kilka gorzkich słów.

Oglądaliście?

  • Kuchenne rewolucje
  • Kuchenne rewolucje
  • Kuchenne rewolucje
  • Magda Gessler
[1/4] Kuchenne rewolucjeŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także