Kultowy program powraca do Polsatu. Filip Chajzer zastąpi swojego ojca

Edward Miszczak, Filip Chajzer (fot. KAPiF)
Edward Miszczak, Filip Chajzer (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

11.01.2024 07:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już wkrótce na antenę Polsatu powróci kultowy program, który swojego czasu skupiał przed telewizorami tłumy. Edward Miszczak zadecydował o o reaktywacji "Idź na całość". W roli prowadzącego dawno niewidziany w telewizji Filip Chajzer. Co ciekawe, zastąpi w tej roli... swojego ojca.

Oj, dzieje się w Polsacie. Po objęciu przez Edwarda Miszczaka funkcji dyrektora programowego stacji, w ramówce co rusz zachodzą rewolucyjne zmiany. Sporo z nich spotyka się z głosami krytyki - otwarcie mówi się o tym, że statystyki Polsatu nie prezentują się obecnie najlepiej. Aby podnieść oglądalność, były dyrektor TVN-u zdecydował się na wskrzeszenie jednego z kultowych programów. Specjalnie z tej okazji ściągnął byłą gwiazdę swojej poprzedniej stacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Koniec "Wiadomości". Polacy ocenili "19.30"

Polsat reanimuje program sprzed lat

Mowa o kultowym Idź na całość, teleturnieju, w którym to publiczność brała udział w rozmaitych grach. Jak udało się ustalić Plotkowi, Miszczak ma spore nadzieje co do reanimowanego przez siebie formatu i zamierza mocno forsować go w nadchodzącym sezonie wiosennym.

Program przez trzy lata prowadzony był przez Zygmunta Chajzera, a następnie - w ostatnim roku swojej działalności - przez Krzysztofa Tyńca. Intrygującym może być więc fakt, że syn tego pierwszego został zwerbowany przez Miszczaka do poprowadzenia odświeżonej wersji.

Filip Chajzer poprowadzi nowe "Idź na całość"

Rola prowadzącego Idź na całość przypadnie Filipowi Chajzerowi, który w zeszłym roku zakończył współpracę z TVN. Nie zagrzał też długo miejsca w Radiu Zet - łącznie siedział tam zaledwie kilka miesięcy. Oprócz tego, prezenter będzie także jurorem nowej odsłony Tańca z Gwiazdami.

Filip Chajzer ma być jurorem w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Tak zadecydowali producenci, ale jest to związane z tym, że ma wrócić "Idź na całość". Edward Miszczak ma stawiać na ten format w wiosennej ramówce. I to właśnie Filip Chajzer ma być nowym prowadzącym tego kultowego programu - przekazał "Plotkowi" anonimowy informator.

Tym samym Filip zastąpi swojego sławnego ojca po latach. Ciekawi, jak mu to wyjdzie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także