Laura i Armin z "Love Island" o wspólnych planach i aferze w programie. "Dwie strony zawiniły" [WIDEO]

Laura i Armin z "Love Island"
Laura i Armin z "Love Island"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.10.2023 20:52

Laura i Armin z "Love Island" szczerze opowiedzieli o swoim związku i udziale w programie. Zwycięzcy 8. edycji show skomentowali także aferę z udziałem Karoliny, Bartka i Jaqueline.

Laura i Armin podbili serca widzów "Love Island" i cieszą się zwycięstwem w 8. edycji randkowego show. Najważniejsze jednak, że przed kamerami odnaleźli miłość. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, jakie mają plany na przyszłość. Odnieśli się także do głośnej afery.

Laura i Armin z "Love Island" zdradzili swoje plany. Zwycięzcy programu ruszają ze wspólnym projektem?

Laura i Armin cieszą się sobą, ale nie zapominają o sprawach zawodowych. W wywiadzie zdradzili, że planują wspólne internetowe projekty. Wyznali także, czy myśleli o wspólnym mieszkaniu.

Chcemy zacząć razem coś tworzyć, mamy kilka planów: wspólny podcast, content internetowy. Co do wspólnego mieszkania, jeszcze dajemy sobie na to czas, pomyślimy o tym, ale już nasze życie wygląda raczej tak, że nie nocujemy bez siebie — wyznała Laura.

Zakochani przyznali, że zaiskrzyło między nimi już podczas pierwszej rozmowy i oboje zapałali do siebie ciepłymi uczuciami bardzo szybko. A co myślą o głośnej aferze z udziałem Bartka i Karoliny?

Laura i Armin z "Love Island" komentują aferę w programie

W "Love Island" nigdy nie brakowało skandali, ale kiedy Jaqueline poinformowała, że Bartek zdradził ją z Karoliną, w sieci zawrzało. Do afery odnieśli się także zwycięzcy 8. edycji.

To są ich prywatne sprawy i powinni skupić się na tym, jak to rozwiązać. Ja mogę tylko wspierać (…) Nie chcę podchodzić do tego zero-jedynkowo, bo uważam, że obie zostały mocno zranione. Czuję, że to też wpływa na to, jak ja się z tym czuję i jakie mam podejście do sytuacji. Tutaj dwie strony zawiniły — oceniła Laura.

Armin dodał, że jego zdaniem każdy popełnia błędy i ważne jest, jak odniesie się do sytuacji po czasie.

Laura i Armin o swoim związku, planach na przyszłość i aferach w Love Island!

  • Laura i Armin z "Love Island"
  • Laura i Armin z "Love Island"
  • Laura z "Love Island"
  • Laura i Armin z "Love Island"
[1/4] Laura i Armin z "Love Island"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także