"Leśniczówka". Kasia w końcu to zrobi. Stanie na ślubnym kobiercu

Jolanta Fraszyńska, Sambor Czarnota (fot. KAPiF, Facebook)
Jolanta Fraszyńska, Sambor Czarnota (fot. KAPiF, Facebook)
Źródło zdjęć: © KAPiF, Facebook

24.10.2023 08:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Leśniczówka". To wielki moment dla bohaterów serialu! Odgrywana przez Jolantę Fraszyńską Kasia powiedziała "tak" Konradowi. Swoje pięć minut miała także Joanna Liszowska.

Leśniczówkę oglądać można na TVP. Opowiadają o losach Kasi (w tej roli Jolanta Fraszyńska), która przeprowadza się na tytułową wieś po śmierci ojca i jej życie zupełnie się zmienia. W odcinkach 774 i 775 nareszcie nadejdzie chwila wyczekiwana przez wiernych fanów serialu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Kochanek wspomina czasy Tańca z Gwiazdami

Leśniczówka. Kasia bierze ślub z Samborem

Już od jakiegoś czasu pomiędzy Kasią a Konradem, którego gra Sambor Czarnota, rozwijało się gorące uczucie. Prawdziwym uhonorowaniem ich miłości będzie ślubna ceremonia, podczas której zakochani powiedzą sobie sakramentalne tak.

Cóż to będzie za ślub! Na potrzeby uroczystej chwili miejsce zostanie odpowiednio zaaranżowane licznymi światełkami zwisającymi na białym materiale. Ślubna suknia założona przez Fraszyńską zrobi doskonałe wrażenie. Wzbogacone koronkami dzieło Barbary Kałużnej z pewnością doda wyjątkowości ślubowi.

Ślubu Kasi i Konradowi udzieli ksiądz Zbigniew Lesień. Na ten moment podziwiać możemy jedynie zapowiadające ceremonię zdjęcia z planu, ale już wkrótce odcinki trafią na ateny.

Joanna Liszowska w efektownej sukni

Nowożeńcy nie będą jedynymi gwiazdami tej uroczystości. Show skradnie im na moment Joanna Liszowska, która w tym roku dołączyła do obsady serialu. Aktorka wciela się w nim w sekretarkę Lilię.

Jesteście fanami Leśniczówki?

Zobacz także