Lori z "Love Island" wróciła do Polski. Niektórych rzeczy nie będzie dobrze wspominać [WIDEO]

17.10.2023 11:12

Lori z "Love Island" opowiedziała nam o swoich przeżyciach w programie i tym, jak czuje się po powrocie do Polski. Niektórych sytuacji z planu nie zapamięta dobrze.

Za nami kolejny, ósmy już sezon Love Island. Tegoroczną edycję popularnego programu, w którym singielki i single szukają miłości na rajskiej wyspie, wygrali Laura i Armin. Zapytaliśmy Oliwię "Lori" Lachnik o jej wrażenia z udziału w reality show.

Lori z "Love Island" wróciła do Polski

Rozmawialiśmy z Lori jeszcze przed zakończeniem ostatniego sezonu Love Island. Uczestniczka odpadła przed finałem, jak jednak podkreśla, była to dla niej emocjonująca przygoda i rekomenduje ją każdej osobie. Choć nie znalazła tam miłości, nie zamierza się ciągle z tego tytułu dołować.

Jest mi ciężko, bo jednak wyspa miłości to to nie jest. Ale naprawdę to jest wspaniała przygoda i każdemu mocno polecam. Co prawda ja nie znalazłam miłości, ale mam wspaniałych znajomych, którzy na pewno miłość tam znajdą. Trzymam kciuki, bo niedługo finał. Ja bardzo kibicuję Laurce i Arminowi, z którymi bardzo mocno zaprzyjaźniłam się w programie - powiedziała.

Zapytana o to, czy jest jej żal, że odpadła przed kluczowym momentem w programie, Lori odpowiada przecząco:

Nie jest mi żal, zrobiłam wszystko, co mogłam. faktycznie miałam taką sytuację, że widzowie stwierdzili, że źle potraktowałam swojego partnera, ale wiadomo - nie wszystko da się pokazać w 50-minutowym odcinku więc tych emocji było wiele, ale mamy wszystko wyjaśnione i niczego nie żałuję.

Nie wszystko podobało się Lori

Jak jednak zauważa Lori w rozmowie z Jastrząb Post, nie wszystkie sytuacje na planie były pozytywne. Niektóre momenty zapadną jej w pamięci raczej jako te przykre. Poskarżyła się na nieprzyjemności, których doświadczyła ze strony pozornie uprzejmych uczestników.

Faktycznie, nie mówię, że rzeczy są wycięte z kontekstu, bo to nawet nie o to chodzi, ale jest sporo uczestników, którzy dla mnie osobiście byli niemili, buraccy, roszczeniowi, a w programie wyszli na całkiem spoko gości.To jest miłe, że tak ich pokazują, ale z drugiej strony, jednak tam przeżywaliśmy swoje - stwierdziła.

Jesteście fanami programu Love Island?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także