"Love Island 8". Widzowie wskazali najmniej lubiane pary. Nagle zwrot akcji!

"Love Island 8". Widzowie wskazali najmniej lubiane pary. Nagle zwrot akcji!

"Love Island 8"
"Love Island 8"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
26.09.2023 10:25

W programie "Love Island 8" widzowie dokonali wyboru i wskazali trzy najmniej lubiane przez nich pary. W programie nastąpił jednak zwrot akcji. Co się wydarzyło?

"Love Island 8" cieszy się sporą popularnością wśród widzów, którzy uwielbiają oglądać miłosne perypetie i taktykę uczestników, którzy bardzo chcą wygrać. Głosami widzów wskazano trzy pary, które zdobyły jednak najmniejszą sympatię. O wyborze tej, która musi opuścić program, nie zdecydowali jednak głosujący ani prowadząca, Karolina Gilon.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Romantyczne randki i noce w "Love Island 8"

Laura i Armin najpierw spędzili noc w kryjówce. Wspólne godziny obfitowały w romantyczne wyznania, więc kolejnego dnia czekało ich coś bardziej ekscytującego, czyli randka na gokartach.

Karolina i Rafał spędzili wspólną noc pod gołym niebem. Najpierw jednak ciepło się ubrali, a Rafał ukradł kołdrę Adamowi.

Weronika postanowiła spłatać Adamowi figla i wtarła w jego głowę pastę do zębów. Na szczęście mężczyzna ma poczucie humoru i nie obraził się za taki żart.

Lori i Bartek udali się na randkę, gdzie wypytywali się o rodzinne więzi. Okazało się, że są one dla mężczyzny bardzo cenne. Obydwoje przyznali, że chcieliby rozwijać tę relację, bo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

"Love Island 8". Najmniej lubiane pary

Okazało się, że widzom do gustu najbardziej przypadli Lori i Bartek. Za to najmniej polubili Anię i Rafała, Wiktorię i Łukasza, Karolinę i Alberta. To oni zostali zagrożeni opuszczeniem wyspy. Karolina Gilon przekazała, że parę, która zostanie w programie, wskażą Lori i Bartek.

Nie było to łatwe zadanie i zwycięska para stwierdziła, że jeszcze nigdy nie dostała tak niechcianej nagrody. Ostatecznie wybrali Anię i Rafała, którzy mieli pozostać w grze.

Jednak chwilę potem nastąpił zwrot akcji, ponieważ kolejnymi głosami widzów jedna z odrzuconych par mogla powrócić do programu. Okazało się, że widzowie wolą kontynuować oglądanie perypetii Karoliny i Alberta. Słusznie zdecydowali?

Jesteście fanami wskazanych par?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także