"Love Island" ma coś dla singli. Wystarczy napisać tylko jedną wiadomość

"Love Island" ma coś dla singli. Wystarczy napisać tylko jedną wiadomość

Karolina Gilon, uczestnicy "Love Island" (fot. KAPiF)
Karolina Gilon, uczestnicy "Love Island" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
24.11.2023 18:00

"Love Island" zaprasza wszystkich singli do wysłania jednej konkretnej wiadomości. W ten sposób producenci chcą zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnej edycji programu.

Love Island każdej edycji cieszy się sporym zainteresowaniem publiczności. Program, w którym single poszukują swojej drugiej połówki podczas pobytu na tropikalnej wyspie, za jakiś czas wkroczy w swoją kolejną fazę. Z okazji nadchodzącej, dziewiątej już edycji, jego producenci przygotowali dla wszystkich chętnych specjalną akcję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Wyszkoni o zarzutach dotyczących jej partnera i afery z Mandaryną

"Love Island". Wystarczy jedna wiadomość

W zeszłym miesiącu ruszył casting do nowej edycji Love Island, której premiera została zaplanowana na wiosnę przyszłego roku. Aby mieć szanse na wystąpienie, należy wypełnić specjalnie przygotowany do tego formularz na stronie Polsatu. Jak się jednak okazuje, jest coś jeszcze.

Na profilu instagramowym programu pojawiła się ciekawa wiadomość do wszystkich... singli. W ten sposób włodarze chcą zachęcić wszystkich, którzy się wahają. Co należy zrobić i jaki warunek należy spełnić? Jak czytamy:

Jesteś singlem? Leć na Wyspę Miłości! Wyślij wiadomość o treści "miłość" i czekaj na naszą odpowiedź.

Brzmi ciekawie?

Zwycięzcy poprzedniej edycji

Poprzednią, ósmą edycję Love Island wygrali Laura Gołaszewska i Armin Pawlak. To właśnie oni, zdaniem fanów programu, najbardziej zasłużyli na pierwsze miejsce. Jaka para będzie ich następcami?

Zobacz także