"Love Island". Ruszyły castingi do kolejnego sezonu. Wymagania są kosmiczne

Karolina Gilon (KAPiF, mat. pras.)
Karolina Gilon (KAPiF, mat. pras.)
Źródło zdjęć: © KAPif, mat. pras.

18.10.2023 09:57, aktual.: 18.10.2023 14:49

"Love Island" ledwo zakończyło ósmy sezon, a już ruszyły castingi do dziewiątej odsłony programu. Czego producenci wymagają od potencjalnych kandydatów?

Zakończył się ósmy sezon "Love Island", popularnego reality show, w którym singielki i single poszukują miłości na rajskiej wyspie. Obfitujący w zwroty akcji programu wygrali Laura i Armin. Na następną edycję, jak się okazuje, nie będziemy musieli długo czekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Patrycja Mołczanow o relacjach z Lexi

Love Island. Ruszyły castingi do kolejnego sezonu

Wirtualne Media poinformowały o planach na szybki powrót programu. Rozpoczęły się castingi do kolejnej, dziewiątej już odsłony Love Island. Na stronie Polsatu udostępniono specjalną ankietę dla uczestników. W show mogą wziąć udział osoby w wieku od 21 do 35 lat, które nie boją się wyzwań.

Oprócz zdjęć portretowych i sylwetki, należy zmierzyć się z zestawem wymagających pytań na temat swojego życia uczuciowego. Producenci chcą wiedzieć, jak długo potencjalni uczestnicy są singlami i ile trwał ich ostatni związek.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w castingach, zobowiązani są również do podania szczegółowych danych, m.in. wzrostu, wagi i orientacji seksualnej. Dla wszystkich chętnych przygotowano także dodatkowe, opcjonalne rubryki.

Kiedy wyjdzie kolejny sezon Love Island?

Jak podają Wirtualne Media, dziewiąty sezon Love Island ma być wyemitowany już w przyszłym roku, na wiosnę. Oglądać go będzie można, jak zawsze, w Czwórce.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także