"Love Island". Ruszyły castingi do kolejnego sezonu. Wymagania są kosmiczne

"Love Island". Ruszyły castingi do kolejnego sezonu. Wymagania są kosmiczne

Karolina Gilon (KAPiF, mat. pras.)
Karolina Gilon (KAPiF, mat. pras.)
Źródło zdjęć: © KAPif, mat. pras.
18.10.2023 09:57, aktualizacja: 18.10.2023 14:49

"Love Island" ledwo zakończyło ósmy sezon, a już ruszyły castingi do dziewiątej odsłony programu. Czego producenci wymagają od potencjalnych kandydatów?

Zakończył się ósmy sezon "Love Island", popularnego reality show, w którym singielki i single poszukują miłości na rajskiej wyspie. Obfitujący w zwroty akcji programu wygrali Laura i Armin. Na następną edycję, jak się okazuje, nie będziemy musieli długo czekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Patrycja Mołczanow o relacjach z Lexi

Love Island. Ruszyły castingi do kolejnego sezonu

Wirtualne Media poinformowały o planach na szybki powrót programu. Rozpoczęły się castingi do kolejnej, dziewiątej już odsłony Love Island. Na stronie Polsatu udostępniono specjalną ankietę dla uczestników. W show mogą wziąć udział osoby w wieku od 21 do 35 lat, które nie boją się wyzwań.

Oprócz zdjęć portretowych i sylwetki, należy zmierzyć się z zestawem wymagających pytań na temat swojego życia uczuciowego. Producenci chcą wiedzieć, jak długo potencjalni uczestnicy są singlami i ile trwał ich ostatni związek.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w castingach, zobowiązani są również do podania szczegółowych danych, m.in. wzrostu, wagi i orientacji seksualnej. Dla wszystkich chętnych przygotowano także dodatkowe, opcjonalne rubryki.

Kiedy wyjdzie kolejny sezon Love Island?

Jak podają Wirtualne Media, dziewiąty sezon Love Island ma być wyemitowany już w przyszłym roku, na wiosnę. Oglądać go będzie można, jak zawsze, w Czwórce.

Zobacz także