"Love Island". Weronika miażdży innych uczestników. "Żeby tylko mieć fame"

23.10.2023 12:25

"Love Island". Weronika opowiedziała o swoich wrażeniach z planu. Dostało się uczestnikom, którzy poszli do programu wyłącznie w celu zdobycia popularności.

Zakończył się kolejny, ósmy już sezon popularnego Love Island. W programie singielki i single zgromadzeni na rajskiej wyspie starają się zbudować pomiędzy sobą relacje, z których może powstać coś więcej. Nie wszyscy uczestnicy jednak są zadowoleni po zakończeniu przygody. Swojej frustracji nie kryła Weronika Gronczewska.

Weronika o "Love Island". Spodziewała się czegoś innego

Udział w Love Island w przypadku Weroniki wiązał się z ogromną dawką emocji, z którą nie do końca sobie radziła. Przyznała, że miała nadzieję na innych kandydatów.

Dużo emocji. Wydaje mi się, że za dużo. Na szczęście już jestem 3 tygodnie po, więc odpoczęłam. Jednak spodziewałam się nieco bardziej dojrzałych mężczyzn - powiedziała.

W ostrych słowach odniosła się do Adama. Miał uczestniczyć w programie pomimo tego, że był w związku. Zwróciła uwagę, że mogło chodzić tylko i wyłącznie o zdobycie popularności.

To wypłynęło ode mnie. Dostałam screeny rozmów koleżanki, podobno jego dziewczyny. Wydaje mi się, że ta dziewczyna była chwilę przed programem, on się jej zapytał, czy może pójść do takiego programu, wrócił do niej po programie, więc słabo. Tutaj cisza jak makiem zasiał, żeby tylko ci followersi spływali, żeby tylko mieć fame, wyjść stamtąd i zacząć trochę lepsze życie, bo to nam daje ten program - w krytycznych słowach podsumowała Weronika.

Weronika o innych uczestnikach

W rozmowie z Jastrząb Post Weronika zwróciła uwagę, że wiele osób idzie do Love Island tylko w jednym celu - aby zdobyć większy following i rozpoznawalność. Uważa, że takie podejście jest nieodpowiednie:

Bardzo dużo osób idzie do takich programów po popularność. Ja szłam po przygodę, potem się dość mocno zauroczyłam i okazało się, że jednak chciałam tej miłości, bo byliśmy zamknięci mocno w jednej willi i taką jedyną opoką w tym miejscu była ta druga osoba, której ja nie mogłam sobie znaleźć.

Poprosiliśmy ją także o komentarz odnośnie związku Karoliny i Bartka. Tutaj Weronika nie miała dobrych wieści.

Wydaje mi się, że oni absolutnie nie będą razem po programie. Minęło już tyle dni, oni nawet się nie zobaczyli, nie wiem, co tam się dzieje, ale to chyba był jednorazowy wyczyn ten hotelowy, jeden drink za dużo - stwierdziła.

Podobał wam się ostatni sezon Love Island?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także