Łukasz Płoszajski nie robił tego od lat! W końcu pokazał piękną żonę

Łukasz Płoszajski nie robił tego od lat! W końcu pokazał piękną żonę

Łukasz Płoszajski zapozował z rodziną
Łukasz Płoszajski zapozował z rodziną
Źródło zdjęć: © AKPA
27.04.2024 14:05, aktualizacja: 27.04.2024 15:54

Łukasz Płoszajski to aktor, który bardzo dba o to, żeby zachowywać jak najwięcej prywatności. W weekend zrobił drobny wyjątek. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie u boku syna i pięknej żony.

Łukasz Płoszajski jest znany głównie za sprawą roli Artura Kulczyckiego w popularnym serialu "Pierwsza miłość", który jest emitowany przez stację Polsat. Poza tym aktor udziela się jako mentalista, próbując odczytywać ludzkie nastroje.

Kiedy zobaczyłem coś takiego lata temu, o niczym innym nie potrafiłem już myśleć. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wszystko wydawało mi się tak nieprawdopodobne a zarazem fascynujące, że pochłonęło mnie to bez reszty – o początkach przygody z mentalizmem Płoszajski powiedział w wywiadzie dla portalu swiatseriali.interia.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Łukasz Płoszajski - jak wygląda jego życie prywatne?

Aktor/mentalista zdążył założyć rodzinę. W 2008 roku wziął ślub z Emilią Oleksiak. Para ma razem syna Mikołaja, który przyszedł na świat w styczniu 2011 roku. O ile chłopiec raz na jakiś czas gości w mediach społecznościowych Łukasza, to żona jest w nich znacznie rzadziej obecna. Emilia nieczęsto pokazuje się także na ściance. Ostatni raz towarzyszyła mężowi podczas eventu, który odbył się nieco ponad dekadę temu.

Łukasz Płoszajski pokazał swoją rodzinę

W sobotę, 27 kwietnia, Łukasz zamieścił zdjęcie, wykonane tuż przy restauracji w sycyliskiej miejscowości Savoca. W opisie fotki napisał o swoich urodzinach: "Kiedy w swoje urodziny pijesz szampana w barze Michaela Corleone, to znaczy, że rodzina ma się świetnie. Wypijcie moje zdrowie, gdziekolwiek dziś jesteście".

Płoszajski zapozował w towarzystwie syna i małżonki, która zachwyca urodą. Internauci byli zgodni: "Emi piękna jak zawsze", "Piękna rodzina". Nie sposób się nie zgodzić.

Łukasz Płoszajski pokazał żonę i syna
Łukasz Płoszajski pokazał żonę i syna© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także