"M jak miłość". To już potwierdzone! Były mąż Marty powróci na plan i namiesza w jej życiu

Dominika Ostałowska
Dominika Ostałowska
Źródło zdjęć: © East News

29.09.2023 13:04

Na planie serialu "M jak miłość" znowu zrobi się gorąco! Plotki o powrocie Roberta Gonery stały się rzeczywistością. Kiedy będziemy mogli zobaczyć aktora?

Na jesieni ruszył kolejny sezon serialu "M jak miłość". To produkcja, której początki sięgają roku 2000. Od tego czasu zyskała szerokie grono sympatyków. Scenarzyści postanowili przywrócić do serialu Roberta Gonerę, który wcielił się w rolę Jacka Mileckiego. W którym odcinku pojawi się jego postać?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Gonera wraca do "M jak miłość"

Robert Gonera w serialu "M jak miłość" odgrywał rolę adwokata Jacka Mileckiego. Jacek był pierwszym mężem Marty Mostowiak, którą z kolei gra Dominika Ostałowska. Aktor zniknął z produkcji w 2006 roku. Teraz, po upływie siedemnastu lat ponownie pojawi się w życiu byłej ukochanej.

"M jak miłość". W których odcinkach pojawi się Robert Gonera? 

Z tego, co na tę chwilę wiadomo, Jacek spotka się z Martą w Grabinie i zaproponuje współpracę. Czy w danej parze wzniecą się dawne uczucia? Postać Jacka Mileckiego zobaczymy w 1758 odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 14 listopada br. 

Będziecie śledzić jego losy? 

 • Uroczysta premiera filmu ?mier? Zygielbojma
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 03.11.2021. Uroczysta premiera filmu "Smierc Zygielbojma" w rezyserii Ryszarda Brylskiego, w Teatrze Narodowym.
N/z: Robert Gonera
Pawel Wodzynski
 • Jaka to melodia? - nagranie programu
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS  WARSZAWA. 27.08.2019  Jaka to melodia - nagranie programu  n/z: OSTALOWSKA DOMINIKA
TRICOLORS
 • Uroczysta premiera filmu ?mier? Zygielbojma
03.11.2021 Warszawa Uroczysta premiera filmu "Smierc Zygielbojma" w rezyserii Ryszarda Brylskiego fot Artur Zawadzki/REPORTER
N/z: Robert Gonera
Artur Zawadzki/REPORTER
 • Uroczysta premiera filmu ?mier? Zygielbojma
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS  WARSZAWA. 03.11.2021  Uroczysta premiera filmu Smierc Zygielbojma  n/z: GONERA ROBERT
TRICOLORS
[1/4] Uroczysta premiera filmu ?mier? Zygielbojma Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 03.11.2021. Uroczysta premiera filmu "Smierc Zygielbojma" w rezyserii Ryszarda Brylskiego, w Teatrze Narodowym. N/z: Robert Gonera Pawel WodzynskiŹródło zdjęć: © Licencjodawca | Pawel Wodzynski
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także