Maciej Musiał dostał radę od Julii Wieniawy. Jak zareagował?

Maciej Musiał dostał radę od Julii Wieniawy. Jak zareagował?

17.03.2024 13:03

Maciej Musiał jest jednym z uczestników najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". W rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o swoim udziale w tanecznym show i zdradził, co doradziła mu Julia Wieniawa.

Ta edycja "Tańca z Gwiazdami" budzi naprawdę ogromne emocje. Wśród uczestników biorących udział w 14. odsłonie show znalazł się Maciej Musiał. Nasza reporterka udała się na jedną z prób Maćka i Darii i zapytała o kulisy udziału w "TzG".

Maciej Musiał o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak Maciej postrzega swoją partnerkę, Darię? Układa się ich współpraca?

Daria ma sportowe podejście. Jest wymagająca, chce żeby było wszystko super. Ja jestem trochę luźniejszą duszą, więc te ramy, które mi nadaje są bardzo dobre. Ja w ogóle nie myślę o głosowaniu jurorów w kategorii, że to musi być dobre - w sensie, że musimy dostać dobre oceny.

Czy od razu zgodził się na udział w "Taniec z Gwiazdami"?

Była przestrzeń w kalendarzu, potem musieliśmy się spotkać na gruncie ekonomicznym i przy okazji była chęć dania siebie i zaprzyjaźnienia bardziej z tańcem. (...) Ten program daje mi coraz więcej jako człowiekowi i jestem bardzo szczęśliwy, że tutaj jestem.

Julia Wieniawa miała radę dla Macieja Musiała

Maciej zdradził też, że dostał kilka rad od Julii Wieniawy. Co usłyszał od gwiazdy?

Mówiła, żeby trenować więcej. Cały czas, zawsze więcej. Pytała mnie ile jestem na treningu. Gdy mówiłem, że 5 godzin, to kazała mi wracać i trenować 2 razy więcej.

Czy oglądał Julię w roli jurorki w programie "Mam Talent"?

Jeszcze nie. Ale wiem, że jest fenomenalna. Zawsze wychodzi ze swojej strefy komfortu, próbuje nowych rzeczy, jest to takie rock'n'rollowe i bardzo mi imponuje.

Podzielacie zdanie Macieja?

Maciek i Daria w "Tańcu z Gwiazdami"
Maciek i Daria w "Tańcu z Gwiazdami"© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także