Maciej Orłoś szczerze o Szymonie Hołowni. "Zaręczam Państwu..."

22.01.2024 00:09, aktual.: 22.01.2024 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po blisko ośmiu latach przerwy Maciej Orłoś wrócił do "Telexpressu". Prezenter został ciepło przyjęty przez widzów, którzy tłumnie gromadzą się przed telewizorami kultowego programu. Teraz postanowił podzielić się swoją opinią na temat Marszałka Sejmu. Co sądzi o Hołowni?

Maciej Orłoś to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych, który w latach 1991-2016 prowadził Telexpress. Po zmianie rządu w 2016 roku zniknął z anteny, aby powrócić po niecałych ośmiu latach do programu. W ostatnich latach można było usłyszeć go w telewizji Wirtualnej Polski czy Radiu Zet.

Maciej Orłoś mówi o Szymonie Hołowni. "Najlepszy w historii III RP"

Orłoś wrócił i była to jedna z pierwszych zmian, która nastąpiła w TVP po tym, jak Sienkiewicz prowadził tam nowe władze. Nie dziwi więc, że popularny prezenter często wypowiada się na tematy polityczne. Teraz postanowił skomentować pracę Marszałka Sejmu, Szymona Hołowni.

- Pomijam tutaj kwestie poglądów i sympatii politycznych, bo to w ogóle nie o to chodzi. Natomiast jestem pełen podziwu i szacunku do Szymona Hołowni z kilku powodów - po pierwsze podjął życiową decyzję dotyczącą zmiany zawodu, poszedł w politykę, to trwa już ileś lat i on to robi konsekwentnie. Teraz jest Marszałkiem Sejmu, najlepszym w historii w III RP, który ma charakter, ma niesłychany refleks i wiedzę i jednocześnie lekkość w tym wszystkim - ocenia pracę Hołowni Orłoś.

Zmiany w Telexpressie. Maciej Orłoś... za stary?

Już w grudniu potwierdzone zostały informacje, że po prawie ośmiu latach przerwy, do załogi Telexpressu wróci Maciej Orłoś, czyli postać kojarzona z tym programem od dekad. Nie obyło się jednak bez kontrowersji czy niewybrednych komentarzy ze strony polityków PiS-u. Jedną z takich opinii wyraziła posłanka, Teresa Pamuła podkreślająca, że dziennikarz jest już za stary i wygaduje głupoty, ale Maciej Orłoś nie przejął się takimi opiniami i kontynuuje pracę w TVP.

Maciej Orłoś z żoną
Maciej Orłoś z żoną© fot. Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także