Maffashion musiała przerwać treningi do "Tańca z gwiazdami"! Do akcji wkroczył fizjoterapeuta

Maffashion musiała przerwać treningi do "Tańca z gwiazdami"! Do akcji wkroczył fizjoterapeuta

16.02.2024 09:36, aktualizacja: 16.02.2024 22:07

Maffashion wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Influencerka jest typowana na jedną z liderek wyścigu o Kryształową Kulę. Okazuje się, że musiała przerwać ćwiczenia do programu, a nawet zaangażować fizjoterapeutę. Co się wydarzyło?

Maffashion zaczynała karierę jako blogerka modowa. Dziś jest jedną z najsłynniejszych polskich influencerek i modelek. Dlatego otrzymała propozycję zawalczenia z innymi gwiazdami w tanecznym show Polsatu.

Maffashion o przygotowaniach do "Tańca z gwiazdami". Tak sobie radzi

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała influencerkę, jak idą jej przygotowania do walki o Kryształową Kulę. Czy robi postępy?

Trzeba by było zapytać mojego trenera, tancerza, wydaje się, że jest zadowolony. Skupiam się na tym, co on mówi. Jeśli on jest zadowolony, to wiem, że coś robię dobrze. Cały czas są poprawki, pieścimy ten nasz pierwszy taniec, ale wydaje mi się, że postępy są.

Czy Maffashion stresuje się przyszłymi występami przed tak wielką publicznością show?

Nie stresuję się. Ja od samego początku nie miałam stresu, zobaczymy później, jak już będą programy live, widownia, kamery, inaczej będzie się rozkładała muzyka, inaczej będzie słyszalna. Sama świadomość tego, że ogląda to w tym czasie cała Polska, może być stresująca. Ja nigdy nie miałam do czynienia z takim formatem, ale lubię nowe doświadczenia, ten dreszczyk emocji, adrenalinkę i jestem w dobrych rękach. Mam na myśli tu Michała, mojego partnera tanecznego.

Maffashion o kontuzji

Jak Maff radzi sobie na treningach? Czy nie są dla niej zbyt wyczerpujące?

Już się nabawiałam kontuzji, po czterech dnia tańczenia, ale faktycznie mieliśmy te treningi po 4-5 godzin. I jest to w kółko powtarzanie tych samych kroków i są to zupełnie inne kroki, niż miałam przez całe życie. Był fizjoterapeuta, przymusowe 2-3 dni bez treningów, ale już jest lepiej, bo stany zapalne zniknęły.

Czy słyszała, że Marcin Hakiel chciał z nią tańczyć? Jak to odbiera?

Dowiedziałam się z mediów, może, nie wiem, pozdrawiam go.

Partner Maffashion to profesjonalny tancerz

Czy Maffashion miała wyobrażenia co do swojego partnera tanecznego? Nie miała wszak wyboru, to produkcja wybierała tancerzy poszczególnym gwiazdom.

Bardzo chciałam, żeby to była osoba pasująca do mnie wzrostem i wydaje mi się, że produkcja nas pod tym kątem rozmieściła. I żeby była wyrozumiała oraz cierpliwa, a Michał taki jest, super trafiłam.

Jak poukładała sobie taniec z opieką nad dzieckiem i czy Sebastian jej pomaga?

To głównie ja poukładałam. Jak każda mama pracująca ten czas trzeba rozłożyć na pracę i rolę mamy i jakoś ja to godzę. Od kiedy Bastek jest na świecie, to ja musiałam się nauczyć żonglować tym czasem, bo moja praca jest nierównomierna. Czasami jest tego czasu więcej, czasami mniej. Ja i tak mam komfortową sytuację, bo o różnych godzinach mogę spędzać czas z dzieckiem i naprawdę tego czasu spędzam bardzo dużo. A jeżeli chodzi o taką logistykę w zajmowaniu się dzieckiem, to już też jestem perfekcjonistką, jak na mamę, która wychowuje samotnie.

Jesteście fanami Maff?

Maffashion zatańczy w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"
Maffashion zatańczy w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"© fot. Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także