Maja Sablewska doradza, jak... taszczyć ziemniaki. Internauci oburzeni: "Żenujące, robienie żartów z kobiet"

Maja Sablewska doradza, jak... taszczyć ziemniaki. Internauci oburzeni: "Żenujące, robienie żartów z kobiet"

Maja Sablewska pokazała, jak nosić warzywa (Facebook)
Maja Sablewska pokazała, jak nosić warzywa (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
26.04.2024 13:10

Maja Sablewska niejednokrotnie podpadła widzom swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami na tematy modowe. Ostatnio zaprezentowała sposób na to, jak nosić warzywa w torebce. Oburzeni internauci szybko zrewidowali ten niecodzienny pomysł.

Jako ekspertka od stylu, Maja Sablewska często uznawana jest jako autorytet w dziedzinie mody. Nie wszystkim jednak podobają się jej tezy. Śmiałe pomysły stylistki niejednokrotnie spotkały się z krytyką. Nie inaczej było w przypadku filmiku promującego nowy program Sablewskiej, "10 lat młodsza w 10 dni". Postanowiła poinstruować bowiem jak... w dobrym guście nosić warzywa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maja Sablewska i jej nietypowy sposób na warzywa

W krótkim nagraniu Sablewska zaprezentować praktyczny, jej zdaniem, sposób na przenoszenie zakupów spożywczych. Doradziła, aby w tym celu zaopatrzyć się w torbę o tzw. kroju shopper.

To jest torba na lata, kosztuje ok. 100 zł. Wydaje się wcale nieduża, a uwierzcie mi, te wszystkie zakupy się do niej zmieszczą. Ziemniaczki, marcheweczki, jabłuszka i cytrynki - powiedziała.

Po chwili ponownie założyła swoją oversize'ową marynarkę, zawiesiła torbę na ręce i wyszła przed kamerę, niczym modelka pokazując się w całej stylizacji.

Internauci w najlepsze wyśmiewają pomysł Sablewskiej

Jak łatwo się domyślić, w komentarzach pod filmikiem szybko zrobiło się gorąco. Internautom wyjątkowo nie spodobały się modowe wybory Sablewskiej. Kwestionowali przede wszystkim wytrzymałość torby i zarzucali, że w pewien sposób może to zostać odebrane jako kpina z widzek.

"I za sekundę te mikropaseczki j***ą, zamiast bólu pleców od krótkiego przyniesienia zakupów będą mnie boleć podwójnie, bo będę 10 minut zbierać z podłogi porozwalane marchewki", "To jest tak żenujące, że szkoda komentować. Mam nawet takie poczucie, że to jest robienie sobie żartów z aktywnych kobiet, mam, partnerek, żon", "Takie czasy, że noszenie jedzenia wygląda beznadziejnie", "Jak popsuć sobie wszystkie fajne torebki, by być śmiesznie elegancką" - to tylko niektóre przykłady.

Sablewskiej z pewnością to jednak nie powstrzyma i już wkrótce pokaże kolejne autorskie pomysły na codzienne stylizacje.

Maja Sablewska zjechana za filmik o warzywach (Facebook)
Maja Sablewska zjechana za filmik o warzywach (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także