Małgorzata Ostrowska-Królikowska przez lata nie chciała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego zmieniła zdanie?

Wiosenna Ram�wka TVP 2021
Ostrowska-Krolikowska Malgorzata2021-02-25
skos
Wiosenna Ram�wka TVP 2021 Ostrowska-Krolikowska Malgorzata2021-02-25 skos
Źródło zdjęć: © KAPIF | skos

29.01.2024 18:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Ostrowska-Królikowska została jedną z największych gwiazd 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Dlaczego w poprzednich latach uparcie odmawiała udziału w show Polsatu?

"Taniec z gwiazdami" po raz czternasty zawita na antenę Polsatu. Zdaniem widzów najnowsza odsłona może być najlepszą od lat, a to za sprawą plejady uczestników z pierwszych stron gazet. Dosyć powiedzieć, że na parkiecie zobaczymy między innymi Roksanę Węgiel, MaffashionMałgorzatę Ostrowską-Królikowską. Ta ostatnia w wywiadzie nie ukrywała, że otrzymywała propozycję udziału w show kilkukrotnie. Dlaczego zdecydowała się dopiero teraz?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o Tańcu z gwiazdami". Przez lata odmawiała udziału w show

W rozmowie z "Faktem" Małgorzata Ostrowska-Królikowska poinformowała, że w poprzednich latach była zapraszana do "Tańca z gwiazdami" kilka razy, ale zawsze odmawiała. Przyznała, że zawsze miała na głowie ważniejsze sprawy, niż występ w programie telewizyjnym.

Wcześniej proponowano mi już kilka razy udział w "Tańcu z Gwiazdami", ale nigdy nie brałam tego pod uwagę, ponieważ byłam zajęta, miałam inne priorytety, dom, potem doszła choroba Pawła. Widziałam, że ten projekt wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Zawsze od razu mówiłam "nie, dziękuję" - opowiadała.

Niewiele brakowało, a także w tej edycji "Tańca z gwiazdami" zabrakłoby gwiazdy "Klanu". Na szczęście zareagowała jej córka.

Gdy teraz dostałam telefon z produkcji, też od razu odmówiłam. Ale była przy tym moja córka Julka, która zapytała, dlaczego nie chcę wystąpić? Powiedziała mi tak: "Przecież ty lubisz tańczyć. Dobrze by ci to zrobiło. Wróci ci radość życia" - czytamy.

Czy aktorka, która ma za sobą 59. urodziny, obawia się, że nie poradzi sobie na tanecznym parkiecie?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska obawia się udziału w "Tańcu z gwiazdami 14"?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdaje sobie sprawę, że jest najstarszą uczestniczką 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Podkreśliła jednak, że stara się dbać o zdrowie i kondycję, więc nie jest na straconej pozycji.

Owszem, jest mobilizacja. Do tego programu trzeba mieć kondycję, a naprawdę o nią dbam: ćwiczę, chodzę na basen. Mam świadomość swojego wieku. Jestem już starszą panią. Chyba jest przynajmniej jedno naj, jeżeli chodzi o mnie w tym programie. Jestem najstarsza w tej edycji. Ale ruch sprawia mi przyjemność. I moje ciało inaczej funkcjonuje. Ja inaczej funkcjonuję. Rzeczywiście takie decyzje mobilizują człowieka do nowych działań, dają odwagę do próbowania nowych rzeczy — oceniła.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie tanecznym partnerem gwiazdy "Klanu".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przez lata odmawiała udziału w "Tańcu z gwiazdami"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska przez lata odmawiała udziału w "Tańcu z gwiazdami"© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także