Małgorzata Rozenek jednak zniknie z TVN? Ćwiczyła do programu, którego nie ma w ramówce

Małgorzata Rozenek jednak zniknie z TVN? Ćwiczyła do programu, którego nie ma w ramówce

Program Małgorzaty Rozenek nie trafił do wiosennej ramówki
Program Małgorzaty Rozenek nie trafił do wiosennej ramówki
Źródło zdjęć: © KAPIF
15.02.2024 18:58

Małgorzata Rozenek nie ma powodów do zadowolenia. W czerwcu, z dnia na dzień, podziękowano jej za pracę w "Dzień dobry TVN". Choć zapewniano, że nie oznacza to końca współpracy, a Małgorzata ma w zamian dostać swój własny program, okazuje się, że nie ma po niej śladu w wiosennej ramówce. Co się stało?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dawna "Perfekcyjna Pani Domu" miała zmierzyć się z sześcioma mężczyznami w nowym programie. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy nagrany format trafi na antenę.

Małgorzata Rozenek straciła pracę w "Dzień dobry TVN"

W czerwcu 2023, dość niespodziewanie zarówno dla widzów, jak i dla prowadzących, zwolniono część prezenterów "Dzień dobry TVN". Wśród tych, którzy nie pojawili się już na antenie śniadaniówki, była także Małgorzata Rozenek. Okazało się, że to dla prezenterki czas na nowy rozdział w karierze.

Sposób, w jaki przekazano mi tę informację był bardzo przemyślany. Ja od razu dowiedziałam się o propozycjach, które stacja ma dla mnie przygotowane. Usłyszałam: mamy na ciebie pomysł, mamy na ciebie plan. Zmiany dotyczyły większej ilości osób, więc nie odczułam tego tak personalnie, jak mogłabym, gdyby dotyczyły tylko mnie - wyznała Magdzie Mołek w szczerej rozmowie.

Nowy program Małgorzaty Rozenek nie pojawił się w ramówce

Zdjęcia do nowego programu, który miała prowadzić Rozenek, wystartowały w październiku ubiegłego roku. Przewidziano zaledwie sześć odcinków reality show, w którym celebrytka staje się rywalką sześciu mężczyzn. Mają cztery tygodnie na przygotowanie się do eksperckiego poziomu w danej konkurencji.

Teraz okazuje się, że program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzaty Rozenek, nie trafił do wiosennej ramówki. Być może pojawi się na ekranach w kwietniu, jednak na razie nie podano żadnej informacji na ten temat, łącznie z tą, na którym kanale można będzie go oglądać. Te informacje podał portal Wirtualne Media.

Czyżby gwiazda niepotrzebnie wylewała siódme poty na siłowni?

Program Małgorzaty Rozenek nie trafił do wiosennej ramówki
Program Małgorzaty Rozenek nie trafił do wiosennej ramówki© KAPIF | (c) by KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także