Małgorzata Teodorska grała Irkę w "Plebanii". Urodziła córkę jako nastolatka. "Kiedy dzieci mają dzieci"

Tak dziś wygląda Małgorzata Teodorska
Tak dziś wygląda Małgorzata Teodorska
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot

29.12.2023 17:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Teodorska zyskała rozpoznawalność za sprawą roli Irki Tosiek w "Plebanii". Po zakończeniu serialu aktorka wycofała się z show-biznesu. Niewiele osób wie, że została mamą jako nastolatka. Jak wygląda jej córka?

Małgorzata Teodorska to polska aktorka i modelka, która z wykształcenia jest ekonomistką. Większość widzów może ją kojarzyć z rolą Irki Tosiek w kultowym serialu "Plebania". Teodorska przez dekadę wcielała się w postać byłej żony Jerzego, pracującej w tulczyńskiej restauracji.

U szczytu sławy Małgorzata wzięła udział w sesji okładkowej dla magazynu "Playboy", a także przyjęła angaż w serialu "M jak miłość". Wystąpiła także w drugiej edycji polsatowskiego programu rozrywkowego "Jak oni śpiewają".

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że aktorka w wieku 17 lat urodziła córkę Wiktorię, która ma obecnie 25 lat i jest niezwykle podobna do mamy. Kilka lat temu aktorka po raz kolejny została mamą. W 2018 roku urodziła syna Filipa.

Gwiazda ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Opublikowała niedawno zdjęcie z córką.

Kiedy dzieci mają dzieci tak to później wygląda - napisała.

Fani od razu zaczęli komentować, że kobiety wyglądają jak siostry i że obydwie są piękne. Poczucie humoru odziedziczyła po mamie także córka Małgorzaty, która skomentowała post, stwierdzając, że może to ona wygląda na starszą.

Co robi i czym się zajmuje Irka Tosiek z "Plebanii"? Małgorzata Teodorska pracuje w firmie perfumeryjnej

Po zakończeniu produkcji serialu Teodorska zrezygnowała z kariery aktorskiej. Obecnie pracuje w sieci perfumerii internetowej, w której odpowiada za sprzedaż produktów. Angaż w "Plebanii" wspomina z ogromną nostalgią.

Cała ekipa na planie była moim drugim domem. Bardzo dużo się nauczyłam przez ten czas. Poznałam wielu wspaniałych ludzi - powiedziała jakiś czas temu Małgorzata Teodorska w rozmowie z portalem "Plejada".

Serialowa Irka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy się dowiedzieć, co u niej słychać, a także zobaczyć, jak wygląda po ponad 10 latach od zakończenia kariery aktorki.

Bardzo się zmieniła?

Małgorzata Teodorska
Małgorzata Teodorska© Instagram
Małgorzata Teodorska
Małgorzata Teodorska© Instagram
Małgorzata Teodorska
Małgorzata Teodorska© Instagram
Małgorzata Teodorska
Małgorzata Teodorska© Instagram
Małgorzata Teodorska z córką
Małgorzata Teodorska z córką© Instagram
Małgorzata Teodorska
Małgorzata Teodorska© Instagram
Małgorzata Teodorska
Małgorzata Teodorska © AKPA
Małgorzata Teodorska
Małgorzata Teodorska© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także