Małgorzata Tomaszewska wybrała już wózek. Jest luksusowo? "Czekamy na Malutką"

Małgorzata Tomaszewska wybrała już wózek. Jest luksusowo? "Czekamy na Malutką"

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska wybrała już wózek
Ciężarna Małgorzata Tomaszewska wybrała już wózek
Źródło zdjęć: © Instagram
08.02.2024 11:44

Jakiś czas temu Małgorzata Tomaszewska poprosiła fanów o pomoc w wyborze wózka dla córeczki. Termin porodu tuż tuż, dlatego w końcu się zdecydowała.

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się dziecka. Radosną nowinę przekazała za pomocą mediów społecznościowych kilka miesięcy temu. Prezenterka wybrała luksusową wersję wózka. Zobaczcie sami. 

Małgorzata Tomaszewska zwolniona z TVP

Tomaszewska, podobnie jak inni prezenterzy "Pytania na śniadanie" została niedawno zwolniona z programu śniadaniowego. Wszystko to w ramach rewolucji, jaka od wielu tygodni zachodzi w telewizji publicznej. Na szczęście, ciężarna Małgosia mogła liczyć wówczas na wsparcie swojego ukochanego taty, Jana Tomaszewskiego. 

- Wsparłem ją już w pierwszym dniu, mówiąc, że życie jest życiem i musi przestać myśleć o pracy, bo w jej sytuacji to jest sprawa drugorzędna. Przez stres mogą pojawić się tragiczne komplikacje – wyznał ojciec prezenterki.

Małgorzata Tomaszewska niedługo urodzi. Wybrała wózek dla dziecka

Blondwłosa prezenterka pochwaliła się, że w końcu udało się jej wybrać wózek. Nie była to dla niej prosta sprawa, dlatego jakiś czas temu poprosiła o pomoc internautów. W najnowszym poście na Instagramie zachwalała swój wybór. 

- Czekamy na Malutką - zaczęła.

W dalszej części wpisu opisała wózek, który pomogli jej wybrać obserwatorzy. 

- Wózek już jest, a kolor wybierałam razem z Wami. (...) jest PRZEPIĘKNY! - napisała, dziękując za pomoc. 

- Materiały pochodzą z recyclingu, (...) wózek jest porządnie wykończony i elegancki. Poza wyglądem jest oczywiście praktyczny - ma dobrą amortyzację i duże koła, które nadają się zarówno na asfalt jak i do parku. Gondola jest duża i ma system antyrefluksowy. Daszek z kolei ma niewiarygodnie duży zasięg i dwa duże okna wentylacyjne - kontynuowała. 

Zobaczcie, jaki wózek wybrała Małgosia.

Małgorzata Tomaszewska wybrała wózek dla dziecka
Małgorzata Tomaszewska wybrała wózek dla dziecka© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także