Małgorzata Tomaszewska wybrała już wózek. Jest luksusowo? "Czekamy na Malutką"

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska wybrała już wózek
Ciężarna Małgorzata Tomaszewska wybrała już wózek
Źródło zdjęć: © Instagram

08.02.2024 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakiś czas temu Małgorzata Tomaszewska poprosiła fanów o pomoc w wyborze wózka dla córeczki. Termin porodu tuż tuż, dlatego w końcu się zdecydowała.

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się dziecka. Radosną nowinę przekazała za pomocą mediów społecznościowych kilka miesięcy temu. Prezenterka wybrała luksusową wersję wózka. Zobaczcie sami. 

Małgorzata Tomaszewska zwolniona z TVP

Tomaszewska, podobnie jak inni prezenterzy "Pytania na śniadanie" została niedawno zwolniona z programu śniadaniowego. Wszystko to w ramach rewolucji, jaka od wielu tygodni zachodzi w telewizji publicznej. Na szczęście, ciężarna Małgosia mogła liczyć wówczas na wsparcie swojego ukochanego taty, Jana Tomaszewskiego. 

- Wsparłem ją już w pierwszym dniu, mówiąc, że życie jest życiem i musi przestać myśleć o pracy, bo w jej sytuacji to jest sprawa drugorzędna. Przez stres mogą pojawić się tragiczne komplikacje – wyznał ojciec prezenterki.

Małgorzata Tomaszewska niedługo urodzi. Wybrała wózek dla dziecka

Blondwłosa prezenterka pochwaliła się, że w końcu udało się jej wybrać wózek. Nie była to dla niej prosta sprawa, dlatego jakiś czas temu poprosiła o pomoc internautów. W najnowszym poście na Instagramie zachwalała swój wybór. 

- Czekamy na Malutką - zaczęła.

W dalszej części wpisu opisała wózek, który pomogli jej wybrać obserwatorzy. 

- Wózek już jest, a kolor wybierałam razem z Wami. (...) jest PRZEPIĘKNY! - napisała, dziękując za pomoc. 

- Materiały pochodzą z recyclingu, (...) wózek jest porządnie wykończony i elegancki. Poza wyglądem jest oczywiście praktyczny - ma dobrą amortyzację i duże koła, które nadają się zarówno na asfalt jak i do parku. Gondola jest duża i ma system antyrefluksowy. Daszek z kolei ma niewiarygodnie duży zasięg i dwa duże okna wentylacyjne - kontynuowała. 

Zobaczcie, jaki wózek wybrała Małgosia.

Małgorzata Tomaszewska wybrała wózek dla dziecka
Małgorzata Tomaszewska wybrała wózek dla dziecka© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także