Małżeństwo idealne? Katarzyna Dowbor komentuje relację syna z Joanną Koroniewską

07.07.2024 07:00, aktual.: 15.07.2024 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor stara się jak może, by być przykładną babcią i matką dla swojej rodziny. Niedawno dziennikarka powiedziała nam, jakie ma patenty, by unikać konfliktów mimo spędzania ze sobą dużej ilości czasu.

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej telewizji. Od 2013 roku przez niemal 10 lat była prowadzącą hitowego programu Polsatu "Nasz nowy dom", który zdobył ogromną popularność i sympatię widzów. I chociaż z programu odeszła, to nadal ma pasję do urządzania mieszkań.

Dowbor o relacji między jej synem a Joanną Koroniewską

Katarzyna Dowbor przyznała w rozmowie z Karoliną Motylewską z Jastrząb Post, że czasami trudno jest jej odciąć się od jej hobby, którą jest urządzanie mieszkań i domów. Stara się jednak uszanować decyzje swojego syna i jego żony:

To jest taki mój konik i takie moje hobby. Ciężko mi udawać, gdy patrzę na coś i coś bym zmieniła, że tego nie widzę. My troszkę mamy inny pomysł, ja jestem bardziej tradycyjna w urządzaniu, bardziej taki design wieś angielska, wieś francuska, a Asia i Maciej z kolei lubią lofty, lubią takie wnętrza chłodniejsze, bardziej nowoczesne, młodzieżowe. Oni będą tam mieszkać, więc ja się nie wtrącam. (...) Jest coś takiego jak wzajemny szacunek. Ja szanuję ich wybory i decyzje, a z kolei oni szanują moje. Oni się do moich wyborów nie wtrącają, a ja nie wtrącam się do ich wyborów i staramy się to wszystko pogodzić.

Co, jeśli chodzi o wnuki?

Ważny jest szacunek. Ja już swoje dzieci wychowałam. A teraz moja synowa ma własny pomysł na wychowanie i ja to szanuje. Jeżeli ona mi mówi, że dzieci nie jedzą glutenu, albo słodyczy, to ja się staram. Ale Asia na szczęście ma taką cudną właściwość i przychodzi do mnie do domu z dziewczynkami i mówi, że u babci wolno im wszystko. Więc obie idziemy na kompromis, kompromis jest rzeczą piękną.

Katarzyna odniosła się też do rzekomych problemów pary:

Oni nie mają problemów. Są super małżeństwem.

Dowbor podkreśla też, że wzajemny szacunek dla siebie jest podstawą dla zdrowego funkcjonowania w rodzinie, dzięki czemu bez problemu może poprosić swoje dzieciaki o poradę:

Ja też w trudnych sytuacjach pytam o radę Asię i Maćka. Tak samo, jeśli oni są w trudniejszych sytuacjach, to dyskutujemy i rozmawiamy. Jesteśmy rodziną, całością, jednością.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także