Marcin Bosak ma nową partnerkę! To zjawiskowa piękność

Marcin Bosak ma nową partnerkę! To zjawiskowa piękność

Marcin Bosak ma nową partnerkę
Marcin Bosak ma nową partnerkę
Źródło zdjęć: © AKPA
19.02.2024 20:38

Marcin Bosak pojawił się na premierze serialu "Rojst Millenium". Nie był tam sam. Towarzyszyła mu nowa partnerka. Mamy ich zdjęcie.

Marcin Bosak i Maria Dębska zaczęli się spotykać w 2018 roku. Po dwóch latach sformalizowali związek. Ślubowali sobie w Kościele Sióstr Wizytek w Krakowie. Niestety ich szczęście nie trwało długo. Już w 2022 roku sąd udzielił im rozwodu.

Jeszcze wcześniej Bosak był związany z inną gwiazdą kina – Moniką Pikułą. Aktorska para doczekała się dwóch synów: Władysława oraz Jana. Gdy w ub.r. Marcin wybrał się na spacer z młodszym chłopcem, spotkał ich straszny incydent. Agresywny kierowca prawie potrącił dziecko. Aktor zwrócił mu uwagę i padł ofiarą pobicia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Bosak ma nową partnerkę. Zabrał ją na event

19 lutego Marcin przyszedł na premierę serialu "Rojst Millenium", gdzie zresztą zagrał. Na evencie nie był sam, gdyż towarzyszyła mu tajemnicza rudowłosa piękność. Aktor wbił się na tę okazję w połyskujący garnitur, czarny golf i eleganckie buty. Jego wybranka z kolei miała na sobie suknię z orientalnymi wzorami, rajstopy oraz botki. Jej wizerunek dopełniały złota biżuteria i niewielka czarna torebka.

Marcin Bosak zabrał nową partnerkę na event
Marcin Bosak zabrał nową partnerkę na event © AKPA | AKPA

Reporterka Pudelka podczas rozmowy z Marcinem nie mogła zapytać go o to, kim jest jego towarzyszka. Dumny aktor potwierdził, że jest z nią w związku! Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować im i życzyć wszystkiego dobrego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także