Marcin Prokop nie popisał się na wizji. Taka wtopa w "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop (fot. KAPiF)
Marcin Prokop (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

06.02.2024 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Prokop od lat prowadzi "Dzień dobry TVN", ale nawet jemu od czasu do czasu zdarzy się wpadka. Tak było w ostatnim odcinku popularnego programu. Jak łatwo się domyślić, po chwili starał się w charakterystycznym dla siebie stylu ratować sytuację. Co takiego powiedział?

Programy śniadaniowe rządzą się swoimi prawami. Z racji na to, że są emitowane na żywo, czasami ciężko uniknąć wpadki. Marcin Prokop nieraz miał okazję się o tym przekonać. Prezenterowi Dzień dobry TVN zdarzało się powiedzieć coś, czego scenariusz nie zakładał. Tak właśnie było w przypadku ostatniego odcinka programu, podczas którego doszło do zabawnej sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Prokop z kolejną wpadką na koncie

Tak oto prowadząc kolejne wydanie Dzień dobry TVN wspólnie z Dorotą Wellman przywitał się ze stylistką, która miała zamiar przedstawić widzom trend rich girl look. Okazało się jednak, że już na starcie... pomylił imię towarzyszącej jej modelki.

Olga, czy ty jesteś ciekawa swojej metamorfozy, która dzisiaj nastąpi? - zapytał modelkę na planie.

Ta natychmiast postanowiła go poprawić, mówiąc, że ma na imię Klaudia. Dziennikarz zaczął wypytywać, gdzie podziała się Olga, otrzymał jednak odpowiedź - nie było jej w studiu. Szybko się zreflektował i w swoim stylu postanowił wybrnąć z sytuacji, prowadząc dialog dalej.

A, czyli zastępujesz Olgę, a nam nie zmienili w scenariuszu. Cześć, Marcin jestem - powiedział.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także