Maria Tyszkiewicz jako Doda. Jurorzy i widzowie zgodni: "Królowa jest tylko jedna!"

Maria Tyszkiewicz jako Doda w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Maria Tyszkiewicz jako Doda w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

13.04.2024 07:48

Maria Tyszkiewicz w ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmieniła się w Dodę. Jej występ okazał się prawdziwą petardą, ale czy jurorzy docenili jej starania? I co na to widzowie, którzy twierdzą, że królowa jest tylko jedna?

Maria Tyszkiewicz zaczęła swoją przygodę z show-biznesem w wieku trzech lat, gdy wystąpiła po raz pierwszy w kultowym programie "Domowe Przedszkole". Została dostrzeżona przez Studio Buffo i zagrała w spektaklach, tworzonych przez Janusza Józefowicza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maria Tyszkiewicz wygrała "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W 2016 roku Maria Tyszkiewicz wzięła udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i zdeklasowała faworytkę całej edycji - Olgę Szomańską. Choć nazwisko Szomańskiej widniało przez wszystkie odcinki na górze tabeli, Tyszkiewicz nie odpuściła.

Dziękuję za to, że mogłam wziąć udział w tym programie. Dziękuję ludziom, którzy uwierzyli we mnie i uznali, że pasuję do programu, mimo że naprawdę niewiele osób mnie znało - wyznała aktorka, odbierając Złotą Twarz i czek na sto tysięcy złotych, które przekazała na cel charytatywny.

Zwycięstwo z 2016 roku dało Marii szansę na występ w edycji mistrzowskiej. Jak sobie radzi?

Maria Tyszkiewicz jako Doda. "Królowa jest tylko jedna!"

W ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poziom był bardzo wyrównany i trudno było mówić o zdecydowanym faworycie. I wtedy na scenę wyszła Maria Tyszkiewicz, która wykonała piosenkę "Dżaga". W poprzedniej edycji, w której wzięła udział, Tyszkiewicz także zamieniła się w Dodę. Jak poszło jej tym razem?

Jeden do jednego! - zachwycał się Robert Janowski jeszcze podczas piosenki.

Maria Tyszkiewicz swoim brawurowym wykonaniem zachwyciła i wygrała ostatni odcinek. A co o jej występie sądzą internauci?

  • Marysia idealnie odwzorowała sposób śpiewania i głos współczesnej Dody. Rewelacja raz jeszcze i ten występ jest już dla mnie tak samo ikoniczny jak za pierwszym razem. SZTOOOOOS!!! Kocham tą dziewczynę!
  • Doda ma zaginioną siostrę bliźniaczkę i koniec tematu.
  • Królowa jest tylko jedna! I oczywiście jest nią Marysia!
  • Marysia jest genialna w każdym calu! Jest fenomenalną Dodą, a najlepiej wychodzi jej udawanie w rozmowie. Czekam na ponowne wystąpienia Królowych razem na scenie.
  • Królowa! Marysia powinna mieć wspólny singiel z Dodą - piszą fani pod filmem z występem Tyszkiewicz.

To faworytka do wygrania całego obecnego wyścigu o Złotą Twarz?

Maria Tyszkiewicz jako Doda
Maria Tyszkiewicz jako Doda© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także