Maria z "Sanatorium miłości" znów pojawi się w telewizji? Była mowa o WŁASNYM programie

Maria Oleksiewicz dostanie własny program w telewizji?
Maria Oleksiewicz dostanie własny program w telewizji?
Źródło zdjęć: © Facebook

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marię Oleksiewicz poznaliśmy w szóstej edycji "Sanatorium miłości". Kuracjuszka zaskarbiła sobie sympatię widzów i nawet została "królową turnusu". Czy ponownie zobaczymy ją na ekranie?

Maria Oleksiewicz zyskała popularność dzięki udziałowi w "Sanatorium miłości" - programie uwielbianym przez widzów TVP. W niedawnym wywiadzie seniorka zdradziła, że już niebawem może ponownie zagościć w telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Sanatorium miłości". Maria Oleksiewicz znów trafi do telewizji?

Maria z "Sanatorium miłości" udzieliła niedawno wywiadu Radiu Zet. Tam zdradziła, że toczy rozmowy z producentami. Mają one dotyczyć jej autorskiego programu.  

To wszystko jest przed nami, nic jeszcze nie możemy mówić, bo ani nie ma programu, ani to jeszcze wszystko nie jest podopinane. Widać, że są zmiany w telewizji, szukają nowych twarzy, ale na razie muszę zadbać o swoje zdrowie. Na pewno coś na jesień… Coś zobaczymy. Jeszcze musi znaleźć się producent. No i jaki kto ma pomysł, i czy bardzo chce, to są naczynia połączone. Nic na razie nie jest poukładane - powiedziała.

Jaki program miałaby poprowadzić Maria z "Sanatorium miłości"?

W tej samej rozmowie, seniorka zdradziła, jakie obszary tematyczne są w jej kręgu zainteresowań.

Ja bym się najchętniej widziała w takich programach, które opowiadają o ciekawych ludziach. Mam taki pomysł, aby przedstawiać ludzi, którzy są albo pokrzywdzeni, albo ludzie sukcesu (...) Takie fajne tematy dnia codziennego, społeczne. O dobrych i złych ludziach, bo przecież na świecie nie ma samych dobrych ludzi. Ale są też dobrzy, którzy kiedyś byli źli, o takich przemianach.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także