Marta Manowska nie ma przyjaciół i zraża do siebie ludzi? Znajomy się rozgadał

Marta Manowska
Marta Manowska
Źródło zdjęć: © KAPIF

26.11.2023 08:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska prywatnie ma trudny charakter? Jej znajomy nieźle rozgadał się w rozmowie z jednym z portali plotkarskich. Główna zainteresowana zdecydowała się zareagować na tego typu rewelacje.

Marta Manowska od 2014 roku prowadzi popularnym program TVP "Rolnik szuka żony". Poza tym możemy oglądać ją w "Sanatorium miłości".

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego prezenterki telewizyjnej. Portal ShowNews zamieścił krótką rozmowę ze znajomym Manowskiej. W toku wywiadu rozmówca redakcji zasugerował, że dziennikarka nie jest specjalnie lubiana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta Manowska nie ma przyjaciół?

Znajomy gwiazdy sugeruje, że Manowska nie integruje się ze współpracownikami i nie ma przyjaciół. Także jej relacje z dziennikarzami są najlepsze.

Manowska się nie integruje w firmie, nie ma przyjaciół. Jest trudna we współpracy, nie potrafi współpracować z dziennikarzami, wręcz odwrotnie zraża media do siebie. Zarabia krocie i jest gwiazdą – powiedział.

Jednocześnie rozmówca ShowNews jest przekonany, że TVP nie angażuje jej do prowadzenia imprez, ponieważ zbyt często podróżuje i nie zmienia planów.

Nie jest brana pod uwagę na jakiekolwiek fuchy. Nawet do "Voice" wróciła tylko dlatego, że Tomaszewska jest w ciąży – stwierdził.

Oczywiście, Manowska dostała możliwość odpowiedzi na tego typu sugestie.

Marta Manowska odnosi się do krytyki

Adresatka powyższych uwag przekonuje, że wcale nie jest skłócona z mediami.

Wywiadów udzielam, gdy zostanę o to poproszona. Mówię oczywiście, jak to wygląda z mojej perspektywy. Bardziej aktywna być nie chcę – twierdzi.

ShowNews dopytało ją również m.in. o to, czy rzeczywiście niełatwo się z nią współpracuje. Manowska odpowiedziała bardzo zdawkowo. Poleciła, aby dziennikarze zwrócili się z tym pytaniem do jej współpracowników i przyjaciół.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także