Marta Paszkin komentuje aferę w "Rolnik szuka żony". Wzięła Waldemara w obronę?

Marta Paszkin o aferze w "Rolnik szuka żony"
Marta Paszkin o aferze w "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

26.10.2023 22:01

Marta Paszkin postanowiła skomentować głośną aferę w "Rolnik szuka żony". Stanęła w obronie Waldemara, który podejrzewany jest o utrzymywanie kontaktów z kobietami poza programem?

"Rolnik szuka żony" wielokrotnie wywoływał wiele emocji, nie brakowało także kontrowersji i sytuacji, które oburzały widzów. Z pewnością jedną z najgłośniejszych afer jest ta z udziałem Waldemara, który został oskarżony o utrzymywanie kontaktów z kobietami spoza programu. Wśród osób, które nie oceniają rolnika jednoznacznie, znalazła się Marta Paszkin, gwiazda 7. edycji randkowego show TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta Paszkin komentuje aferę w "Rolnik szuka żony". Staje w obronie Waldemara?

Marta Paszkin w rozmowie z Plejadą przyznała, że nie życzy Waldemarowi dyskwalifikacji. Nie ukrywała, że rolnik zrobił na niej wrażenie sympatycznego, wspominała także, że jej obecny mąż otrzymywał podobne wiadomości, jak uczestnik 10. edycji.

Mój mąż nie wiedział, jak zareagować i poprosił o radę produkcję, bo tych zaczepek, zgłoszeń i listów "na boku" było więcej niż w samym programie. Waldemar tego nie zrobił, ale myślę, że może ta cała sytuacja jeszcze się wyprostuje, bo wygląda on na fajnego gościa. Dziewczyny po prostu odnajdują na Instagramie profile rolników i piszą do nich prywatne wiadomości. Pytanie, czy uczestnik potrafi do tematu podejść szczerze i lojalnie — oceniła.

Mniej wyrozumiały był mąż Marty. Paweł Bodzianny nie ma wątpliwości, że Waldemar zachował się nieuczciwie.

Paweł Bodzianny skrytykował Waldemara. Skomentował aferę w "Rolnik szuka żony"

Zdaniem Pawła Waldemar nie tylko złamał regulamin "Rolnik szuka żony", ale także brzydko zachował się wobec swoich kandydatek.

Dużo osób boi się wystąpić w telewizji i próbuje okrężną drogą poznać rolników (...) Reagowanie na te wiadomości jest nie tylko sprzeczne z regulaminem, ale i nieuczciwe względem kandydatek i kandydatów, którzy są na gospodarstwie — ocenił.

Sądzicie, że Waldemar zasłużył na karę?

  • Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili płeć dziecka!
  • Waldemar z "Rolnik szuka żony"
  • Marta Paszkin
  • Waldemar z "Rolnik szuka żony"
[1/4] Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zdradzili płeć dziecka!Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także