Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" ponownie jest w ciąży. Ogłosiła radosną nowinę.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami
Źródło zdjęć: © Instagram.com

30.09.2023 22:00

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" ogłosili radosną nowinę. Zaledwie trzy miesiące po ślubie poinformowali, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Szczęśliwa przyszła mama pokazała ciążowy brzuszek.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedni z najpopularniejszych uczestników "Rolnik szuka żony". W programie rzeczywiście odnaleźli miłość. W 2022 roku na świat przyszedł ich synek Adam, a w czerwcu 2023 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wspólnie wychowują także córkę Marty z poprzedniego związku. Teraz ogłosili, że ich rodzina ponownie się powiększy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostaną rodzicami. Gwiazda "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek

Na profilach Marty Paszkin i Pawła Bodziannego na Instagramie pojawił się film, na którym możemy oglądać ich spacerujących po plaży. Brzuszek Marty nie pozostawia wątpliwości, że jest w kolejnej ciąży.

Pewnie to nasz ostatni wyjazd w takim składzie, bo wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny. Na pewno (przynajmniej na początku) będzie nam ciężej się gdzieś wybrać - ogłosiła.

Jak nietrudno się domyślić, radosna nowina wywołała entuzjastyczne reakcje fanów, którzy zasypali gwiazdy "Rolnik szuka żony" gratulacjami.

Gwiazdy "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami. Marta Paszkin jest w ciąży

Pod postem, w którym Marta Paszkin i Paweł Bodzianny ogłosili informację o ciąży, zaroiło się od komentarzy z najlepszymi życzeniami dla przyszłych rodziców i ich kolejnego dziecka.

Jak to możliwe, że nic nie zauważyliśmy? Magia Instagrama! Ogromne gratulacje (...) Ależ to jest fajna wiadomość! Aż się cieszę waszym szczęściem! Gratulacje (...) Gratulacje, ostatnio chciałam napisać, że chyba dzidziuś w drodze - czytamy.

Okazuje się, że wierni fani gwiazd "Rolnik szuka żony" domyślali się, że Marta Paszkin może być w ciąży. Przyszłym rodzicom pozostaje życzyć wszystkiego dobrego.

  • Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami
  • Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami
  • Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami
  • Bodzianny, Paszkin
[1/4] Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicamiŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także