Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". "Dziwne uczucie" [WIDEO]

25.09.2023 18:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Wierzbicka zdradziła kulisy powrotu do "Na Wspólnej". Zapowiedziała, że widzowie mogą spodziewać się zaskakujących wątków w serialu.

Marta Wierzbicka to polska aktorka, którą przez wiele lat mieliśmy okazję oglądać na antenie TVN. Na jakiś czas jednak postanowiła zniknąć z "Na Wspólnej", gdzie grała Olę Zimińską. Teraz po dłuższej przerwie powraca na plan serialu.

Marta Wierzbicka wraca do "Na Wspólnej"

Wierzbicka zdradziła, dlaczego rozstała się z serialem. Co robiła w czasie tej przerwy, i jak czuje się z decyzją o powrocie na plan?

Po pięciu latach wróciłam do serialu "Na Wspólnej", ponieważ zatęskniłam i nie ukrywam, że fajnie jest wrócić na nowych, innych zasadach. Jestem dorosłą kobietą, wróciłam z zupełnie inną energią, innymi doświadczeniami. Jestem bardziej doświadczona zawodowo, ponieważ te lata, kiedy pracowałam w teatrze bardzo mnie ukształtowały jako aktorkę, więc fajnie jest wrócić do "Na Wspólnej". Obecnie bardzo się rozkręca mój wątek w telewizji, czego wczoraj miałam okazję doświadczyć czyli powrót rozpoznawalności jak jestem w sklepie. Już się od tego zdążyłam odzwyczaić, dziwne uczucie, nadal nie jestem przyzwyczajona do tego, że ktoś mnie rozpoznaje - wyznała aktorka w rozmowie z redakcją JastrząbPost.

Dlaczego Marta Wierzbicka wróciła do "Na Wspólnej"?

Marta postanowiła wrócić na plan kultowego serialu TVN. Co było bodźcem do powrotu?

Produkcja od kiedy odeszłam odzywała się do mnie regularnie - czy wrócę i czy mam ochotę, czy to jest ten czas. Rzeczywiście był taki moment w moim życiu, że znowu się produkcja odezwała i trafili w tą chwilę, kiedy stwierdziłam czemu nie? - powiedziała.

Aktorka miała swoją wizję kontynuacji wątku Oli w serialu. Jaki był jej warunek?

Tylko napiszmy taki wątek, jaki ja bym chciała, poprowadźmy to od początku do końca jak ja bym to czuła dla mojej bohaterki i tak rzeczywiście się to potoczyło, według ustaleń dotyczących tego, jak ten wątek ma wyglądać. Jest mi mega dobrze. Super jest wrócić z nową energią - kontynuowała.

Jak aktorka zareagowała na informację, że Agnieszka Sienkiewicz również wróciła do serialu, w którym kiedyś grała?

Nie wiedziałam, ale generalnie sporo osób wraca. Ja uważam, że to jest bardzo fajne. Ja nigdy nie mówiłam, że nie wrócę. Ta furtka nie była zamknięta. Więc cieszę się, że miałam taką możliwość - dodała.

Czy powrót do serialu wiąże się z jakimiś zobowiązaniami? Marta zdradziła, czy obliguje ją umowa, że musi być w serialu przez określoną ilość czasu.

Absolutnie. Nadal żyjemy w miejscu gdzie można decydować o takich rzeczach. Żadnych papierów nie podpisywałam, więc póki co jestem tyle ile potrzebuje - podsumowała.

Jesteście fanami Marty?

  • 10. urodziny Topestetic
Fot. Pawel Wodzynski/East News Warszawa, 08.09.2023. 10. urodziny marki Topestetic w Oranzerii w Lazienkach.
N/z: Marta Wierzbicka
Pawel Wodzynski
  • Premiera filmu Znachor
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 18.09.2023. Uroczysta premiera nowej adaptacji Znachora w Teatrze Wielkim. 
N/z: Marta Wierzbicka
Pawel Wodzynski
  • Marta Wierzbicka  przed studiem Dzie? dobry TVN
13.10.2022 Warszawa Marta Wierzbicka przed studiem Dzien Dobry TVN
fot Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER
  • Pokaz kolekcji TOUS Manifesto
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 21.09.2023. Nowa kolekcja bizuterii Manifesto Tous, w Studiu Tecza.
N/z: Marta Wierzbicka
Wojciech Olkusnik
[1/4] 10. urodziny Topestetic Fot. Pawel Wodzynski/East News Warszawa, 08.09.2023. 10. urodziny marki Topestetic w Oranzerii w Lazienkach. N/z: Marta Wierzbicka Pawel WodzynskiŹródło zdjęć: © Licencjodawca | Pawel Wodzynski
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także