Martyna Wojciechowska wprost mówi o LGBT i programie TVN o drag queens. Ma sprecyzowane poglądy [WIDEO]

Martyna Wojciechowska wprost mówi o LGBT i programie TVN o drag queens. Ma sprecyzowane poglądy [WIDEO]

18.09.2023 15:35

Martyna Wojciechowska w rozmowie z Jastrząb Post oceniła pomysł nowego programu, w którym gwiazdy wcielają się w drag queens.

Martyna Wojciechowska jest niekwestionowaną gwiazdą, jeśli mówimy o polskiej telewizji. Karierę w TVN zaczynała od prowadzenia kultowego programu "Automaniak", by z czasem mocno zmienić tematykę.

W 2009 roku po raz pierwszy wyemitowano jej program podróżniczy "Kobieta na krańcu świata", w którym dziennikarka zabiera widzów w odległe zakątki globu. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska pomówiła z Martyną na temat nowej propozycji programowej jej stacji – "Drag Me Out". W każdym odcinku formatu grupa polskich celebrytów będzie wcielała się w role drag queens.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Martyna Wojciechowska o społeczności LGBT i nowym programie telewizyjnym

48-latka weteranka mediów z pewnością zapozna się z nowym reality-show.

Z ciekawości na pewno to zobaczę – zaczęła.

Jej zdaniem w naszym kraju niewiele mówi się o tematach dot. społeczności LGBT, co powinno ulec zmianie. Szansą na to są wybory do Sejmu i Senatu.

Uważam, że temat mniejszości seksualnych jest marginalizowany w przestrzeni publicznej. M.in. po to są te wybory, żebyśmy zdecydowali, w jakim kraju chcemy żyć i czy chcemy równych praw dla wszystkich osób w kraju – kontynuowała.

Na bardziej pogłębiony komentarz możemy liczyć już po emisji programu.

Z przyjemnością zobaczę, ale nie wypowiem się póki nie zobaczę programu. Natomiast to takie temat, który może wzbudzać wiele kontrowersji, ale wiele było tematów, które wzbudzały kontrowersje i nikt się już temu nie dziwi – dodała.

Martyna jest zdania, że sam pomysł takiego formatu jest dobry:

Myślę, że dla osób ze społeczności LGBT to plus, dla osób, które są draq queens i mają taki zawód i taki pomysł na siebie, bo przecież to nie musi wiązać się z orientacją.

Będziecie oglądać?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także