Mąż Anny Cieślak jest od niej o 25 lat starszy. Zdradziła nieznane kulisy związku z Miszczakiem

Mąż Anny Cieślak jest od niej o 25 lat starszy. Zdradziła nieznane kulisy związku z Miszczakiem

Anna Cieślak jest partnerką Edwardą Miszczaka (fot. KAPiF)
Anna Cieślak jest partnerką Edwardą Miszczaka (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
13.04.2024 19:22

Anna Cieślak jest w szczęśliwym związku małżeńskim ze starszym od siebie o 25 lat Edwardem Miszczakiem. W najnowszym wywiadzie zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące ich prywatnego życia. Dyrektor Polsatu jest dla niej dużą pomocą.

Wieść o ich miłości wzbudziła ogólną sensację. Edward Miszczak i młodsza od niego o 25 lat Anna Cieślak zapałali do siebie ognistym uczuciem, co zaprowadziło ich prosto przed ołtarz. Małżeństwo ceni swoją prywatność i rzadko wypowiada się na temat swojej miłości. Aktorka w ostatnim wywiadzie miała okazję jednak podzielić się kilkoma spostrzeżeniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Cieślak o tym, jakim mężem jest Miszczak

W rozmowie z dziennikarką TVN-u Anna Cieślak puściła parę na temat tego, jak wyglądają kulisy jej związku. Z jej ust padły zaskakujące słowa. Jak bowiem przyznała, mąż pomaga jej "ponazywać pewne rzeczy". Z uwagi na jego doświadczenie, wiedza Miszczaka na temat mediów i życia z pewnością może okazać się przydatna. Wszystko wskazuje na to, że uczucie ani trochę nie osłabło.

Cieszę się, że mam przy boku mojego kochanego męża, który jest mi w stanie dużo szybciej ponazywać pewne rzeczy, niż ja z racji doświadczenia, wieku i umiejętności widzenia pewnych spraw, bo myślę, że jest w tym bardzo trafny. Zdecydowanie we dwójkę lepiej się to przeżywa - powiedziała.

Jak Anna Cieślak radzi sobie z rozgłosem?

Małżeństwo z Edwardem Miszczakiem przyniosło Annie Cieślak jeszcze większy rozgłos medialny niż dotychczas. Jak aktorka radzi sobie z tym na co dzień? Wyjawiła, w jaki sposób odnosi się do wzrostu popularności.

Na początku starasz się z tym zmierzyć. Potem okazuje się, że to nie jest tak, że kogoś interesuje twoja prawda. Ktoś chce zbudować sensację. (…) Zaczęłam się tym denerwować, a potem stwierdziłam, że to nie ma kompletnie sensu. Jestem osobą publiczną - wyznała.
Anna Cieślak z Edwardem Miszczakiem (fot. KAPiF)
Anna Cieślak z Edwardem Miszczakiem (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także