Mąż Bogumiły Wander jej groził. Chciał zrobić coś strasznego

Mąż Bogumiły Wander jej groził. Chciał zrobić coś strasznego

Bogumiła Wander
Bogumiła Wander
Źródło zdjęć: © ONS
13.09.2023 07:22, aktualizacja: 13.09.2023 09:43

Bogumiła Wander swoją obecną miłość poznała, gdy była mężatką. Jej mąż nie chciał pozwolić jej odejść. To, co chciał zrobić, jest przerażające.

Bogumiła Wander jest legendą polskiej telewizji. Prezenterka przebywa obecnie w ośrodku opieki, ze względu na zaawansowany stan choroby Alzheimera. Opiekuje się nią mąż, Krzysztof Baranowski. Ich miłość musiała przejść ciężką próbę. Zakochani jednak nie poddali się.

Bogumiła Wander żyje w swoim świecie

Krzysztof Baranowski, mąż gwiazdy, opiekuje się nią, ponieważ Bogumiła zachorowała na Alzheimera. Kiedy okazało się, że opieka w domu jest już wykluczona, a kobieta powinna znaleźć się w specjalistycznym ośrodku, Baranowski sprzedał dom, by opłacić najlepsze miejsce dla ukochanej.

Niestety, wieści, jakie ostatnio przekazał, nie są najlepsze. Z Bogumiłą Wander ciężko jest się już porozumieć.

Rozmawiamy, ale trudno jest się z nią porozumieć. Na tę chorobę nie ma lekarstwa, więc trzeba brać, co życie daje i cieszyć się, że póki co stan żony jest dobry. I że nie ma zagrożenia życia. Tyle że jest to życie jakby zupełnie w innym świecie – przekazał Baranowski "Przeglądowi Sportowemu".

Niedawno media obiegła też plotka o tym, że skończyły się pieniądze, które pochodziły ze sprzedaży domu. Baranowski wyznał jednak, że ma dwie emerytury i dochody ze swoich książek, musi sobie jakoś poradzić. Dom opieki, z którym skontaktował się "Fakt" zaprzeczył, jakoby były jakiekolwiek problemy z opłaceniem pobytu Bogumiły Wander.

Bogumiła Wander przeszła piekło

Kiedy prezenterka poznała Krzysztofa Baranowskiego, była już w związku małżeńskim. Baranowski zresztą także miał rodzinę. To dlatego ówczesny mąż Wander sądził, że to tylko przelotny romans. Podobno o wszystkim wiedział, a nawet sam zawoził Bogumiłę na spotkania z kochankiem. Nie chciał jednak dopuścić do siebie myśli, że mógłby ją stracić. Gdy okazało się, że zakochani chcą być razem, posunął się do czegoś, co przekroczyło wszelkie granice.

Czy to jest miłość, gdy facet, kiedy kobieta chce go opuścić, biegnie po pomoc do gangsterów, którzy grożą, że zmaltretują jej syna, jeśli ze mną nie zerwie? - mówił Baranowski w rozmowie z "Vivą".

Ostatecznie do rozstania i tak doszło, a Krzysztof Baranowski poślubił Bogumiłę Wander w 2005 roku. Są ze sobą do dziś i nie wygląda na to, by sytuacja miała się zmienić.

Bogumiła Wander
Bogumiła Wander© ONS

Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander
Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander © ONS

Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander
Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander © ONS
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także